SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc od doświadczonych

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
Zdaję sobie sprawę, iż sterydy nie są tym samym co odżywki, mają wiele skutków ubocznych itp - trochę o nich czytałem. Mam 18 lat i chciałbym kupić możliwie najmnniej niebezpieczny steryd. Zależy mi na przybraniu masy oraz siły w szybkim czasie, lecz jednak masa stanowi mój największy problem. Wzrost to 177cm, waga 65kg. Mam bogatą dietę. Codziennie jem serek wiejski, do syta najadam się obiadem. Są to i warzywa i ryż, obowiązkowo między posiłkami owoce. Biorę od czasu do czasu odżywkę białkową olimp whey gainer 4000. Dostęp mam do:
+ Boldenone undecylenate
+ Clenbuterol chydrohloride
+ Clomiphene citrate-clomid
+ Ethylostrenol
+ Gonadotrophin chorionic (HCG)
+ Liothyronine (T3)
+ Mesterolone
+ Metandienone (METKA)
+ Methenolone Enanthate
+ Nandrolone Decanoate
+ Nandrolone Phenylpropionate
+ Oxandrolone
+ Oxymetholone
+ Stanozolol
+ Tamoxifen Citrate
+ Testosteron Mieszanki (OMKA)
+ Testosterone Cypionate
+ Testosterone Enathate
+ estosterone Priopionate
+ Testosterone Suspension
+ Trenbolone Acetate

Chciałem podkreślić jedo - nigdy nie zdecyduję się na steryd wstrzykiwany, TYLKO tabletki! To po pierwsze, a po drugie mam pytanie czy mogę stosować sterydy i np. gainera z kreatyną? W takim razie proszę o podanie mi nazwy czegoś po czym nie będe miał ginekomastii i innych cudów, a przybiorę łagodnie na masie i na sile (nie jak niesamowity koks). Pozdro dla wszystkich.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 183 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4042
"Mam bogatą dietę." 177/65 - Widac

Nadchodzi sezon zimowy - czas sie masować

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
tak serio, serio, to ja poprostu zawsze byłem chudy i niestety jestem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 183 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4042
"Sterydy to nie sposob na niedozywienie" - zapraszam do dzialu dieta/trening

Nadchodzi sezon zimowy - czas sie masować

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15469
ja nie mam ułożonej diety a mam ok 175cm i 75 kg waze a prz tym tkanka tłuszczowa jakieś 16%:) masz bardzo bogatą tą diete chłopie przerób suple i dopiero bierz sie za koks pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 183 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4042
IMO dla niego na suple zawczesnie

Nadchodzi sezon zimowy - czas sie masować

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
prosisz o podanie nazwy srodkow, wiec:
ryz, chudy bialy ser, banany, kasza, makaron, jajka, mleko 0,5% (moze byc 0,0%), ryby(np tunczyk) mieso (np cycki kurczaka) i wiele wiele innych koksiarskich srodkow... zapraszam do dzialu odzywianie, trening a pozniej do suplementow, po 3-4 latach wroc tutaj. pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
a kalorii to pewnie masz z 1800 w tej diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
Może macie racje... Cała rzeczy nie w tym leży. Jestem znacznie silniejszy od swoich rówieśników w podobnej wadze, ale tego nie widać :/. Wszyscy mówią, że jestem chudy, ale przecież na każde "ale jesteś chudy" nie będe zdejmował koszulki i pokazywał mięśnie :/. Chyba mam kompleksy :p. Jednakże posłucham się waszej rady, opracuję pożądną dietę, kupię jeszcze jakieś odżywki i w wakacje będzie rzeźnia :D. Dzięki za pomoc chłopaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7391
Biorę od czasu do czasu odżywkę białkową olimp whey gainer 4000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
zrób wysiłek i oblicz zapotrzebowanie na kalorie i przykladowe dzienne rzeczywiste spozycie tychże i będziesz miał odpowiedź;)

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok winstrol + tesc

Następny temat

propionate + naposim po raz którys;>

WHEY premium