SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc dla ciała i poczucia własnej wartości

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78
Witam

Chciałbym zacząć ,,prawdziwe'' treningi na rzeźbę ,lecz mam kilka problemów.Może jednak zacznę od przedstawienia się .
Mam 15lat i 174cm wzrostu .Ważę 65 kg i wiem ze mam prawidłową wagę,lecz mam strasznie dużo tkanki tłuszczowej.Nadmiar Tkanki tej powstał już w 1 klasie podstawówki .Przen nią miałem i mam kompleksy.

Treningi zacząłem kilka miesięcy temu trening domatora ,lecz boję się że mogę zmarnować jedynie dobre chęci i czas.A zresztą jakoś mi nie przypadł ten trening do gustu.A teraz na poważnie:

Mój problem: Nadmiar tkanki tłuszczowej
Cel:piękna rzeźba ,oraz zadowolenie ze swojego ciała
Sprzęt:Drążek , Hantle .

Dodam jeszcze że mogę uczęszczać na basen 2 razy w tygodniu ale dopiero od wiosny z powodów finansowych i że czytałem dośś sporo tematów ale nie pomogły mi.Postanowiłem dodać także zdjęcia żebyście lepiej mogli mi pomóc:

Te forum jest jedyną deską ratunku dla mojego ciała i poczucia własnej wartości.

proszę o pomoc i pozdrawiam













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Nie masz możliwości trenowania na siłowni? Jak nie, to musisz udać się tutaj https://www.sfd.pl/Trening_w_domowych_warunkach-f308.html. 

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

BJJB ?

Wiecej