SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc, szukam silki sogi itd.

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 905

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDA_ z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58731
Dobra,temat daje tutaj bo za chiny niie umiem zmienic lokalizacji.. najwyzej jakis moderator przeniesie

Bede mieszkal na alejach jerozolimskich (blisko pl.narutowicza)w wawie.. Poszukuje fajnej silki, dobry sprzet, porzadne ciezary itd.. Mozecie cos doradzic, z jakas opinia najlepiej


Odplace sogiem w kazdym dziale albo jakies porady na priv bo cos tam moze wiem nawet
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
i małe sprostowanie żeby dawąc sogi musisz mieć status forumowicza a nie użytkownika

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58731
Wybacz duda
Abon mi sie skonczyl chyba pierwszy raz od 4 lat:/ zaraz cos pomysle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
pajak TM Nie napisałem Tobie tego żeby dostać soga , tylko żebyś wiedział abonament przedłużasz wypełniając profil rozszerzony

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Pytałeś o siłownię w tym temacie:

https://www.sfd.pl/Chlopaki_pomozcie!_silownia,_plac_konstytucji...-t467119.html

Poleciłam Ci tam siłownię S4.
Z pl.Narutowicza masz tam również bardzo blisko (2 przystanki tramwajem 35 lub 14 w stronę Centrum). Wysiadasz na przystanku "NIK" lub jedziesz przystanek dalej i wysiadasz na kolejnym - "Nowowiejska". Wyjdzie na to samo.
Siłka w porządku.

Inna propozycja to siłownia na ul. Rokosowskiej (jest tam cały kompleks - basen itd...).
To również dwa przystanki tramwajem, ale w stronę Okęcia, czyli wszystko, co jedzie prosto ul.Grójecką.
Najlepiej chyba wysiąść na przystanku "Kino Ochota".
Siłki nie widziałam, więc nie wiem, jak wygląda.
Basen przyjemny.
Masz tutaj stronę kompleksu:
http://www.osirochota.waw.pl/

Pozdrawiam!

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58731
Dziekuje Ci bardzo:)
Troche sie juz gubie w tej stolicy dlatego tak wychodzi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dobra siłownia w wyszkwie

Następny temat

KARNET DO KLUBU HOLMES PLACE W GALERII MOKOTÓW

WHEY premium