SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc, przy treningu klatki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 687
Witam, mam problem. Prawa strona klatki jest słabiej rozwinięta, a wszystko za sprawą tego




I stąd moja prośba o pomoc, czy mógłby ktoś mi doradzić jak ćwiczyć aby "dorównać" prawą stronę klatki?

Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi i pozdrawiam

Zmieniony przez - jordanxxx w dniu 2011-07-15 20:42:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Jakimś lekarzem to ja nie jestem, wiec z tego foto za wiele nie wywróżę ćwicz hantlami a z biegiem czasu różnica powinna się zmniejszyć (o ile jest duża) pamiętaj że nikt nie jest idealnie symetryczny.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
chodzi Ci o górną część klatki ?Nic nie napisałeś czym sie obie strony róznia . jeżeli jest z tego powodu prawa strona bardziej płaska to różnica zawsze będzie przy takiej samej masie obu mięśni .

Zmieniony przez - Fluor158 w dniu 2011-07-15 20:50:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 687
Przepraszam, za mało szczegółów napisałem. Więc tak prawa górna strona jest bardziej płaska i węższa, dół od strony pachy też jest węższy. Teraz klatkę ćwiczę tylko hantlami i na prawą daję 1-2kg więcej. Chciałem tylko się dowiedzieć czy jakoś "specjalnie' trzeba wykonywać ćwiczenia;) sogi lecą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ćwicz hantlami o takiej samej wadze, dodatkowe 1-2kg na słabszą stronę nie pomoże, wrzuć tez normalne foto, jak to wygląda.

P.S. by móc dawać sogi musisz mieć abonament (uzupełnić cokolwiek w profilu rozszerzonym)

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 687
http://imageshack.us/photo/my-images/837/photoxgf.jpg
zdjęcie tak tego nie oddaje, kolosalnej różnicy nie ma, ale takie szczegóły mnie denerwują


Zmieniony przez - jordanxxx w dniu 2011-07-16 07:37:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 434 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5615
Koleżanka miała podobny problem U Ciebie nie widać zbyt dużej różnicy, tak jak poprzednicy piszą: powinieneś ćwiczyć hantlami, dzięki czemu z czasem różnica może się zniwelować :). Ale nie ma się czym denerwować :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 687
Rodzice i znajomi czasem się śmieją, że jestem jak Monk, muszę mieć wszystko idealnie i równo Już kiedyś to zauważyłem, zeszyty na ławce musiały być równolegle do krawędzi, jak były trochę krzywo to od razu poprawiałem. Podobnie z koszulkami, rękawki muszą być w równej odległości od łokci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Wielkiej różnicy nie widać, jak nabierzesz więcej masy to tym bardziej różnica się zagubi.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 687
teraz jeszcze kończę redukcję, jak się wytnę do końca to wbijam masę motywacja jest, bo od grudnia do teraz zjechałem ze 115 do 88kg

jeszcze raz dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Zmieniony przez - jordanxxx w dniu 2011-07-16 12:46:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1194
Spokojnie kolego, różnica jest bardzo mała, bynajmniej z tego co widać na zdjęciu, zastosuj się do rad SasiadxXx i ta róźnica powinna się z biegiem czasu zacierać, miałem to samo tylko z bicepsem troszkę inaczej musiałem sobie z tym radzić ale też już nie ma tak wielkiej różnicy, poza tym tak jak przedmówcy stwierdzili nikt nie jest do końca symetryczny, głowa do góry i heja na trening;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak utzymac sylwetke

Następny temat

Cwiczenia na wzrost mięśni

WHEY premium