SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomóżcie ułożyc plan

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262
Wiek : 23
Waga : 72 kg
Wzrost : 174 cm
Obwód w biuście : 102 cm
Obwód pod biustem : 93 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu : 76 cm
Obwód na wysokości pępka : 93 cm
Obwód bioder : 102 cm
Obwód uda : 41 cm
Obwód łydki : 36 cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : nie wiem, w którym najszybciej ale na pewno moim problemem jest brzuch!
W którym miejscu najszybciej chudniesz : chyba nogi
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: w pracy mam siłownię więc biegam (truchtam) na bieżni 50 min codziennie w dniach pon-pt. w zeszłym roku uwielbiałam po bieżni chodzic na fitness, ale w tej chwili nie mam na to czasu, ani kasy (bo w pracy nie ma fitnessu). wtedy bylam w świetnej formie, chodziłam na zajęcia bodypump, gdzie byli najbardziej wytrwali. niestety dałam sobie spokój i do tej pory mialam az 7 miesiecy przerwy.
Co lubisz jeść na śniadanie: uwielbiam oczywiście świeże bułeczki z masłem i żółtym serem, ale kiedy dbam o linię jem płatki muesli z odtłuszczonym mlekiem
Co lubisz jeść na obiad : makarony, pierogi i inne kluchy :D
Co jako przekąskę : WSZYSTKO :D
Co jako deser : chipsy, ptasie mleczko
Ograniczenia żywieniowe : brak
w tym miejscu chciałam zaznaczyc, ze mam straszny problem z jedzeniem (jem kiedy się zdenerwuję oraz z nudów - ogólnie mogę jeśc wszystko i ciągle) w tej chwili staram się ograniczac i to wygląda tak: rano wyżej wspomniane muesli, w pracy sałatka owocowa, jogurt, pieczywo wasa, na obiad (niestety też w pracy) kurczak w panierce, ale nie smażony na oleju tylko grillowany (nie zjem bez panierki), na kolację (ok.19-20:00) pieczywo (niby ciemne, ale ma tylko częśc mąki żytniej, czasem jem razowe, ale nie przepadam) z serkiem topionym, żółtym, wędliną i jakieś warzywko.
Stan zdrowia : astma powysiłkowa (łapią mnie duszności kiedy biegam za szybko. przy obecnym treningu brak dolegliwości)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : w zeszłym roku: hiperdrive 3.0+ - początkowo czulam efekty, potem przestał odgrywac jakąś poważniejszą rolę podczas treningu. próbowałam pic białko zamiast posiłku, kiedy nie miałam czasu zjeśc, ale i tak wykręcało mi kiszki z głodu
Stosowane wcześniej diety : Dukan 2 lata temu - cudowny efekt - 61 kg (ale zamiast wtedy zaczac stabilizację to chcialam jeszcze 3 kg schudnąc i się załamałam), a tak ogólnie to całe życie próbuję się ograniczac i niestety zawsze po kilku miesiącach już nie daję rady (pomimo fajnych efektów).
chcialam powiedziec, że \teraz ważę wyjątkowo dużo jak na mnie - w najgorszych momentach moja waga wynosiła 66-67 kg. a teraz dobiłam do 72 (wydaje mi się, że to przez dotychczasowy brak pracy i problemy osobiste). moja wymarzona waga to 59-58 kg. ale to chyba troche za mało jak na mnie.
proszę Was, żebyście pomogli mi w ułożeniu treningu, bo diety nie chcę zmieniac (wiem, ze jesli zaczne sie ograniczac jeszcze bardziej to dojde do tego etapu co zawsze, kiedy wszystko staje się mdłe i niesmaczne i wtedy należy zjeśc pizzę i dieta sie rozsypuje).
chcę jak najwięcej zrzucic kilogramów, ale głównie marzy mi się piękny brzuch. dodatkowo lubię cwiczyc ręce i klatkę piersiową. przydałyby się cwiczenia na plecy, bo mam problemy z bólami kręgosłupa. oczywiście nie wszystko na raz. ale licze, ze to wy mi doradzicie, za co zabrac sie najpierw. w sob i niedz nie mam dostepu do siłowni, ale mogę biegac na dworze (choc wole na bieżni) oraz moge cwiczyc w domu proste rzeczy. mam hantelki.
prosze was o pomoc!

PS: wiem, ze należy wrzucic zdjecia sylwetki, ale próbowałam zrobic telefonem (nie mam aparatu) i nie chcą się wgrac, a musze juz wychodzic do pracy, wiec postaram sie wrzucic w miarę możliwości
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Możesz jeść owoce, najlepiej rano lub około treningowo. Nie przekraczaj 25 g fruktozy dziennie. (Tabelkę z ilością fruktozy w owocach znajdziesz w podwieszonym na czerwono temacie).

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jeżeli nie chcesz zmieniać diety, to nic nie pomożemy. Rozwaliłaś sobie metabolizm, odżywiasz się syfem - nie przyłozymy ręki do Twojego samozniszczenia.

Lektura obowiązkowa:
https://www.sfd.pl/[art]_Co_jedzą_Ladies_SFD_-t752315.html

+ www.potreningu.pl (hasło i login jak na sfd) - wtpiska z dotychczasowego jedzenia (o ile zdecydujesz się zmienić sposób odżywiania).

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
świeże bułeczki z masłem i żółtym serem
muesli z odtłuszczonym mlekiem
chipsy, ptasie mleczko
nie zjem bez panierki
pieczywo z serkiem topionym, żółtym, wędliną
bo diety nie chcę zmieniac
głównie marzy mi się piękny brzuch

Nie wiem jak mocne dojścia do św. Rity (od spraw beznadziejnych) lub św. Tadeusza Judy (od spraw trudnych i beznadziejnych), ewentualnie do Boga, mają moderatorki, ale przy takich założeniach to jedynie cud, ale to chyba nie to forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262
oczywiście wszyscy próbują byc mistrzami forum, a nie łaska przeczytac tekstu ze zrozumieniem. chyba pisałam o przyzwyczajeniach typu chipsy i bułeczki z masłem (takie były pytania w ankiecie - "TWOJE ULUBIONE" - a nie "to, co uważasz za zdrowe i dietetyczne").
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262
mój obecny jadłospis wygląda mniej - więcej tak (to przykładowy dzien):
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262
śniadanie - płatki muesli + mleko odtłuszczone
drugie śniadanie: kiwi + banan
obiad: piers z kurczaka w jajku i bułce tartej grillowany bez tłuszczu + sałatka (po troszku: sałata, papryka, pomidor, cebula, ogórek, sos jogurtowo-czosnkowy)
podwieczorek: jogurt + 2 chlebki maca
kolacja: 1 bułka żytnia + 2 plasterki sera żółtego, 2 plasterki polędwicy drobiowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No to teraz ułóż taki, jaki uważasz - po wnikliwie analizie artykułów na forum, bo zakładam żeś była łaskawa ze zrozumieniem artykuły ogarnąć - że powinien być.

Viel Spass!

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 794 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10493
Nie przeczytałaś niczego z lektury obowiązkowej?
To co jesz, to głodówka i syf.Zrób wypiski z PoTreningu, jak my wszystkie, sama zobaczysz, jaka jest w tym kaloryczność i rozkład BTW. Życzę nawrócenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262
nie wiedzialam, ze należy takie coś przeczytac. myślałam, ze to, co jem jest ok. ale obiecuję się poprawic i dowiedziec czegoś z artykułów. wtedy do was wrócę. ciao!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262
a powiedzcie mi, czy powinnam zmniejszych liczbę kalorii, którą obliczyłam na PoTreningu? Czy starac się zjadac właśnie tą ilośc kalorii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5305
A jakie liczby Ci tam wyszły?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obiwsła skóra na brzuchu

Następny temat

KONKURS - ZOSTAŃ GWIAZDĄ TRECA

WHEY premium