SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomóżcie trzynastolatkowi!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1606

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Witam.Mam 13 lat i całkowity brak kaloryfera i innych zespołów mięsni(widocznych oczywiście) Robiłem A6W i nic nie dało.Chciałbym mieć kaloryfer...Co mam robić??

Wszystko jest możliwe...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 722
Ćwicz całe ciało:)moze sprobuj cwiczyc ABS2, ja jutro zaczynam:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Podaj może swoje wymiary, masę, nikt tu jasnowidzem nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Nie da razy z ABSem bo nie mam drążka...155cm 51kg...

Wszystko jest możliwe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3091
trzynastolatek i 155cm 51kg wagi to bardzo cieniutko :D
staraj sie więcej jeść węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3094
Poczytaj podwieszone posty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
155cm i 51 kg to nie jest wcale mało, jak ja miałem 155cm to wazyłem jakies 44kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
najpierw pocwicz na grzbiet dolny(jakies 3 miesiące raz w tygodniu i poprzcuj troche nad waga bo na twoj wzrost tą wage musisz zmiejszyc zeby było widac miesnie brzucha
moze i je masz ale waga brzuszka zakrywa te mięsnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4758
jak a6w nic ci nie dało tzn że go nie zrobiłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3094
Chciałem sie juz nie odzywac ale nie wytrzymam. k.mlody nie masz zielonego pojecia o czym piszesz "pocwicz na grzbiet dolny 3 miesiace raz w tygodniu" i co jeszcze?? Nie pisz takich bzdur bo jeszcze ktos uwierzy sie sie tylko niepotrzebnej kontuzji nabawi. Tymbardziej ze twój poprzedni post swiadczy o tym jak rozlegle jestes obeznany jesli chodzi o trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
k.mlody - po co te głupoty wypisujesz ?? sama waga nic nie mowi bo nie wiesz czy stanowia ja glownie miesnie czy tłuszcz ale juz mu karzesz zrzucac wage, żal żal i jeszcze raz żal...

trzynastex - w Twoim wieku nie nastawialbym sie na super kaloryfer - masz dopiero 13 lat Twoj organizm nie wytwarza jeszcze na tyle testosteronu aby rozwijac mase miesniowa w duzym stopniu, ale lekka rzezba czemu nie... nie jedz fastfoodow i innego dziadostwa, i cwicz całe ciało a nie sam brzuch... najlepiej wez sie za trening domatora - jest odpowiedni na Twoj wiek... jesli uznasz ze masz troche tłuszczu to rob aeroby (np bieganie plywanie jazda na rowerze) - to Ci na pewno nie zaszkodzi.

Mozesz wykonywac ABS II - zauwaz ze w poziomie A i poziomie 1 drążek nie jest uwzględniany.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

A6W a ABS2

Następny temat

PROSZE O POMOC :( Zanik talii :(:(

WHEY premium