SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

polsport kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2437
witam

na allegro widziałem kreatyne mono za 23 zł za 350 kaps z polsportu (5mg w porcji). I pytam się, czy warto ? :) Wiadomo, niektórzy mówią że g****. A jeszcze inni mówią: "mono jak mono". Więc jak to z tym jest. ? :) Po cholere mam przepłacać za trec'a np micro 200 mesh jak mogę kupić za tą cenę krete od polsport'u i zostaje mi na wpc 80 ? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 229
Bo na każdego kreatyna działa inaczej...

Przykładowo, brałem z kuzynem jabłczan kreatyny cm3 trec 1250mg i ten kuzyn nie miał żadnych skutków ubocznych po nim...

Natomiast ja dostawałem silnych skurczy co jakiś czas... Ale czułem się wyśmienicie (zero zmęczenia), siła itp itd ;)

Bez Proteiny jak bez dziewczyny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Nie warto.
Dorzuć 20zł-15zł i kup lepsze mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
5 mg w porcji?

chyba 5 gram?

olej

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 760 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24102
Kup sobie mono od Vitalmaxa
Tanie i sprawdzone przez wielu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
" Produkt zawiera ekstrakt kozieradki ", co to jest ) ?

4,8g w 6 kapsach, wystarcza na ok 40 dni ( licząc ok. 3 treningowych czyli 12 kapsów dziennie i resztę tylko 6, liczyłem na szybko w głowie ) - jeżeli Ci się chce tyle łykać możesz spróbować, potem się podziel jak efekty.

Ja osobiście wolę proszek, łyżeczka i po krzyku, a nie ładować w siebie naboje

Zmieniony przez - MiechoSS w dniu 2010-05-02 12:00:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
A Ja mysle że spokojnie możesz kupic 23zł to nie majatek a wydaje mi sie że działanie bd takie samo! Płacisz taniej bo to nie super reklamowana firma typu Trec, a w rzeczywistości w pudełku taki sam proszek!

Spróbuj przekonasz sie ja bym zakupił...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Lepiej brać dobre i sprawdzone
niż tanie i g****.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Możesz brać, przecież tak jak i w przypadku ich białka robią to u Megabola. Chociaż osobiście wyznaję kult Creapure. Kozieradka stymuluje insulinę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie reklamowane to tanie,jak w przypadku łowickiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Jak nikt nie sprobowal to niech sie nie wypowiada

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
a póbowałes kiedyś kupę?

bo ja nie ale wiem że dobra nie jest

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS SKLEPU SFD

Następny temat

cykl na maj. :)

WHEY premium