SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pogrubienie tricepsa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
jak pogrubuć ticeps mam staż niecały rok na siłce no i jakby staneło a zmienilem plan i ćwiczenia dordzcie coś..pozdro..

Prawdziwy gość nigdy dość!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem powinieneś ćwiczć trica z bicem(lepsze ukrwienie ramion ) i przy wyprostowywaniu ręki (w ćwiczeniach na tric) zatrzymywać ruch i mocno napinać go 2-3s. ja tak robie i włapie mam 44 , więc polecam.pozdro . ps. co dają sogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 611 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5203
Witam.Łączy się tricepsa i biceps wtedy gdy ma się już niezły staż.Ja ci polecam popracować z techniką, zmień może ćwiczenia na tricepsa.Sog są po to by wiedzieć kto jest leszczem a kto znawcą.

Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40
jesli chodzi o triceps to to jest najlepiej rozwinieta czesc mojego ciala i jesli nie jestes milosnikiem pakowania albo w wolnych chwilach robisz cos innegp ;) to chodz na scianke sie wspinac i wbrew temu co ci tam powiedza opieraj sie na rekach niesamowicie rozwija triceps ..nie przeadz za pierwszym arzem chyba ze nie jadasz widelce(ciezko go utrzymac w reku) pozdo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
Od kiedy masz zastój?
Czy waga idzie "w górę"?
Czy inne grupy rosną?
Jak z dietą?
Kiedy ostatnio miałeś regenerację?

Zmieniony przez - tomot w dniu 2005-05-23 00:14:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biceps vs triceps

Następny temat

Plan na rzezbe

WHEY premium