SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pogrubienie

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2248

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Przemyślałem jeszcze raz, jestem za pogrubieniem Biggera i tak też zagłosowałem. Myślę że każdy wie mniej więcej że gdy mowa o Olimpie nie jest on specjalnie neutralny i na te sprawy będziemy wyczuleni. A za wiedzę rzeczywiście pogrubienie mu się należy

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Faktycznie wiedza ogromna, zastanawia mnie tylko czy jego rady co do wyboru suplementów będą biektywne, a nie kierunkowo nastawione na olimp

Jeśli moja wypowiedz Ci pomogła, prosze zagłosuj na Naszego nowego moderatora Zwierza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
Ja to wszystko rozumiem SONBATY, ale autorytet Twoj tu sie liczy- ktos nawet nie wie kim jest bigger, ale wie kim na sfd jest SONBATY- i dlatego jest przeciwko biggerowi...Twoje stanowisko jest dla mnie jak najbardziej oczywiste i -ze sie tak wyraze- 'OK'.

"Kogut tylko na własnym gnojowisku dużo może".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja naprawdę nie jestem przeciwko Biggerowi. Nauczyłem się od niego więcej niż od kogokolwiek na sfd. Ale podobnie jak Bulmastiff zastanawiam się nad jego obiektywizmem. Jednak myślę że za wiedzę należy pogrubić a później zobaczymy jak będzie

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
Wystarczy juz tego...jak mecz SONBATY?

"Kogut tylko na własnym gnojowisku dużo może".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Kicha jak cholera. Cienko to dalej widzę, ale na szczęście Łotwa zremisowała ze Szwecją więc zaczęło się dobrze

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
Ja bym wolal, zeby nasi nie na szczesciu bazowali a na efektowno-efektywnej grze...ale coz-jest jak jest...

"Kogut tylko na własnym gnojowisku dużo może".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
A ja bym Biggera pogrubił. Jak wyżej wspominaliście, ma on dużą wiedzę o suplementach. Niech tylko opłaci abonament jak każdy z nas.
Wypowiedzieć się każdy może czy to obiektywnie czy subiektywnie. Każdy z nas ma swój rozum i zrobi co będzie chciał (kupi Megabola lub Olimp ).
Ale na pewno rady Biggera są bardzo dla nas cenne.

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Rady Biggera są rzeczywiście cenne i nie jest problemem czy zarobi on więcej czy mniej reklamując Olimpa na forum (niech zarabia jak najwięcej, nam nic do tego). Problem polega na tym czy rady są obiektywne (ostatnio próbował wmówić jakim dobrym produktem jest glutarol i że kreatyna olimpa jest najlepsza). I w tym jest tylko problem. Wiedzę ma ogromną, chodzi o sposób jej wykorzystania. Jeszcze do niedawna nikt nie mówił o rybozie, a teraz jest to najczęściej omawiany suplement na sfd i wszyscy nie mogą się doczekać kiedy Olimp ją wypuści. Czyja to zasługa?
Poza tym raczej nie wypowiada się na temat innych firm z polskiego rynku.
Moim zdaniem jeśli pogrubić za wiedzę - zdecydowanie tak, jeśli za obiektywne udzielanie rad - miałbym wątpliwości.

SONBATY

Zmieniony przez - SONBATY w dniu 2002-09-13 17:04:32

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy dział - Sporty Extremalne

Następny temat

Dział MILITARIA

WHEY premium