SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podwójny podbródek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 365
a mianowicie waze 79 kg przy wzroscie 194 i mam podwójnego podbródeka ;/ ogólnie jestem szczupły ale na z twarzy nie bardzo mam takie pyzy itp chcialbym to zrzucić i nie mieć podbródka
dodatkowo mam wałki na brzuchu mimo iż jestem chudy ;/ jakie ćwiczenia i czy jakis spalacz czy cos do tego kupić ? dla mnie to bardzo ważne odzwięcze sie jak bede mógł ;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 365
szczerze to musze to zrzucic i prosze was o pomoc ;/ zaledzy tez mi na czasie . Dla tego co mi najlepiej pomoze kreatynka jakas

p.s chodzic na basen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
żeby spalić tłuszczyk potrzebna bedzie zbilansowana dieta z ujemnym bilansem kalorycznym plus areoby... ewentualnie możesz dodać do tego trening siłowy,jakieś spalacze,hiit,basen też nie zaszkodzi
w dziale odżywianie pomogą ułożyć ci diete, proponuje przestudiować dział "odchudzanie" i używać wyszukiwarki bo sposoby na pozbycie się tkanki tłuszczowej były już poruszane tutaj setki razy...najważniejsza jest dieta 60% sukcesu i aeroby

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
Bierz się za siłke zbuduj troche mięśni i dopiero potem się zredukuj bo inaczej wyschniesz z kości na ości

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 365
no spoko tylko ja jestem chudy tylko na twarzy mam podbródek . Widać go jak sie pochyle zaśmieje , tyle ze jest on bardzo duży ( sorry za styl pisania ) . Kiedyś ktoś mówił ze brzuchy mogą pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Nie tyle trening co dieta na ujemnym bilansie jest potrzebna. Do tego aeroby by podkrecic metabolizm

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
gregoru ale on mówi, że ma trochę tłuszczyku i jest chudy czyli zero mięśni
niech weźmie się za trening masowy i poprzez wzrost beztłuszczowej masy ciała podkręci metabolizm i poprawi sysltke

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
ale jego celem jest pozbycie się podbródka i brzucha, a tłuszczu nie da rady spalić miejscowo tylko z całego ciała..
nic nie mówił o mieśniach może mu nie zalezy tak na tym??

Zmieniony przez - emes7 w dniu 2008-04-20 14:08:41

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 365
zeby nie zaczynać nowego niepotrzebnego wątku napisze tu :

moim celem jest wyrobienie sobie mięśni poprostu jestem chudy ( nie mam ich ??) ale na twarzy jest ten cholerny podbórek pyzy ( wogule twarz gruba ) chcialbym to zniwelować i przy okazji wyrobić sobie mięśnie ( podpakować ) . I teraz pytanie : czy zastosowac FBW czy codzień co innego ? dodam ze podnosze mało jestem wysoki , ogólnie brakuje mi siły i chciałbym to zmienić . Ćwiczyć będe w domowej siłowni ( 3 ławki , 500 kg , 3 wyciągi , martwy ciąg, wszystkiew gryfy itp itd ) . Mam 2 rozpisane treningi na FBW i na codzień inny , który wkleić i ocenicie? ( który dla mnei lepszy . Zapewne do tego będzie aero ( żeby zrzucić tłuszczyk ( na brzuchu też jest go troszke ). Diete właśnie sobie rozpisuje ale marnie mi to idzie ale niedługo wkleje . pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Widać masz taką nieciekawą budowę. Kwestia jest taka, że nie zrobiśz siebie achillesa na jutro. Może to potrwać.

Najpierw bym podmasował i złapal trochę mięśnia. A potem redukcja.

Diete daj do spraqdzenia w Odżywianiu.

Kretę czy też fat burnery sobie daruj na początek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 365
http://i27.tinypic.com/kdwump.jpg

http://i28.tinypic.com/2u56jwh.jpg

dodam ze jak normalnie chodze to nic nie widac
przy śmianiu się jest podbrudek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa łydek

Następny temat

CWICZENIA

WHEY premium