SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podrzut

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
NIE
PODZIEL SOBIE PODRZUT NA 2 CWICZENIA
PIERWSZE TO BEDZIE NACHWYTEM TRZYMANA SZTANGE PODNOSISZ NA WYSOKOSC BARKOW I NASTEPNIE DO GORY MOZESZ PRZY TYM ROBIC TO Z YGIETYCH LEKKO NOG BEDZIESZ W TEN SPOSOB TROSZKE SOBIE POMAGAL I JEDNOCZESNIE AMORTYZOWA CIEZAR (DASZ ODPOCZYNEK KREGOSLUPOWI BO PRZELOZYSZ CIEZAR NA NOGI I BEDZIE BEZPIECZNIEJ)
A 2 CWICZE TO KLASYCZNY MARTWY CIAG NA WYPROSTOWANYM KREGOSLUPIE I UGIETYCH SZEROKO ROZSTAWIONYCH NOGACH ( ZA***ISTE CWICZENIE NA DOL PLECKOW)
POZDRAWIAM @LL

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
uan najpierw piszesz podrzut a pozniej o co Ci chodzi - nie jestem jasnowidzem
Kontuzje beda zawsze ale chodzi by robic bezpieczne cwiczenia i zminimalizowac to ryzyko. Bokser nie jest i nie musi byc ciezarowcem.
To juz lepiej izolowac poszczegolne partie miesni co GINO. probuje ci przedstawic.
GINO. maszyny to nie kicha zalezy co chcesz uzyskac? Nie zawsze to co sprzawdza sie u Ciebie sprawdzi sie u innych.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
uzywam maszyn ale tylko na takie partie gdzie ciezko jest wstawic jakies "wolne" ciezary. od 1996 roku cwicze na silowni i mam troszke doswiadczenia)
kask pogadaj z jakims expertem od sportow silowych to ci powie co to sa wolne ciezary a co maszyny umnie na silowni na maszynach brakuje mi ciezarow a sztange lub sztangielke moge sobie skrecic jak wielka chcem maszyny izoluja miesen i dla kulturysty to dobra sprawa ale dla sportow walki ? wydaje mi sie ze nie! tu chodzi o sile i ogolnorozwojowa wytrzymalosc a wolne ciezary sa swietne! a kontuzje zawsze beda taki sport!!!
trenujesz kika ?? tam nie ma kontuzji? nio chyba ze sie nie sparuje ,brzuszkow nie robi bo kregoslop , nie biega no bo kolana itp
ja tez jestem za minimum kontuzji ale trzeba sie dobrze rozgrzewac i myslec o tym co sie robi a nie patrzec czy wszyscy patrza na ciebie jak wyciskasz 150 na klate (bo takich tez widzialem)
wtedy to kontuzja bankowa!!
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Wieksz kto to byl Benny Uruquidez ...?
On cwiczyl na maszynie i to polecal zamiast wolnych ciezarow. Dla mnie to ekspert wystarczajacy jesli chodzi o kicka ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
dobra dajmy ludzia ocenic! zamieszcze nowy temat w dziale trening nie lubie sie klucic jestem zwolennikiem wolnych ciezarow)
zobaczymy co na to inni
pozdrawiam i zapraszam :TRENING- " WOLNE CIEZARY KONTRA MASZYNY"

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja trenowałem trójbój siłowy i wiem coś na temat ciężarów,moi koledzy z siłowni są mistrzami polski w trójboju.na wyrobienie ogólnej siły stawiam na sztagę a nie na maszyny,maszyny to tylko dodatek nie zawsze dający porządane efekty.

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
wiecej wypowiedzi jest w dziale TRENING pod haslem "wolne ciezry kontra maszyny"
tutaj zakonczmy ten spor bo schodzimy z tematu:)
POZDRAWIAM @LL

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8607
przy wyborze sztanga czy maszyna oczywiscie tez wybieram sztange, ale odbiegamy od tematu. przy wyborze podrzut czy przysiad + wyciskanie nad glowe wybieram opcje 2.

,,...Ze wszystkich dziwów znanych mi
najdziwniejszy dla mnie ludzki strach,
choć wiadomo że smierć - nieunikniony kres,
nadejdzie wtedy kiedy nadejść ma...''

Dobrze jest żyć, ale życ dobrze jest lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nadal stawiam na podrzut nawet ten nie do końca techniczny bo ani siady ani wyciskanie nad głową nie zmusza do takiej szybkości i dynamiki jak podrzut.chyba że są takie ćwiczenia ale ja o nich nie wiem.
PZDR

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Wiadomo ze inny rodzaj dynamiki jest potrzebna przy podrzucie a inny w boksie.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zagłosujcie na Kyokushinowców! :-)

Następny temat

Judo czy BJJ

Wiecej