SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poddaje sie do waszego wgladu :) i oceny rzecz jasna

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
Przypominasz mi pewnego barowicza

a tak pozatym to extra

-[][]------[][]- BodyBuilding -[][]------[][]-
(E) ..:: http://www.karol.ekwador.prv.pl ::.. (E)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5717
Ladnie ladnie, ale chyba malo ramion troche ? Przynajmniej na pierwszej fotce barki wygladaja chudo :)

pozdr

--
a.sh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze kilka bez spodni bym porosiła... na udka chętnie popatrzyła bym)))

PushUp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem komu strzeliło do głowy, żeby komentować te zdjęcia sprzed pół roku, tym bardziej, że nie było mnie na forum już od kilku miesięcy, ale cóż - każdy ma jakieś zawiasy

aktualniejsze zdjęcia zamieszczałem tu:
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=108089

ale to i tak teraz bez znaczenia, bo w ciągu tych kilku miesięcy sporo się zmieniło - na plus rzecz jasna - w czym, nie przeczę, pomogło mi forum: przeczytałem, co było do przeczytania i wykorzystałem - może, gdybym miał neta w domu, to też bym potraktował sfd jak kafejke i pisał bzdety codziennie, ale w sumie to i tak wolę rzeczywistość

pozdrawiam wszystkich forumowiczów - dzięki za pozytywne opinie (ale na żywo i tak prezentuję się lepiej) - za te negatywne teksty też dzięki (przynajmniej za te konstruktywne - barki już nadrobiłem, klatkę też trochę)

udanego nowego roku

Roman


"Czlowiekiem byc nie warto, aniolem nie warto...
Miedzy pieklem a niebem wiecznym ogniem plonie nasze ludzkie serce - wciaz nienasycone"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda, ze Cie tu juz nie ma, engello, bo czasem zdarzylo Ci sie cos madrego napisac Dlatego Cie zapamietalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki Jagódko - pozdrawiam ciepło :)


"Czlowiekiem byc nie warto, aniolem nie warto...
Miedzy pieklem a niebem wiecznym ogniem plonie nasze ludzkie serce - wciaz nienasycone"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
no sroga sylwetka
mierzę tyle co ty ale ważę 73kg (ze szpitala pzedwczoraj wyszedłem i mi nieco spadło) skąd tu skombinować ok10-15 kilo co ?
dużym wysiłkiem do wakacji dałbym radę ? jak myślicie ?

\:::No Coment:::/

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smutne


"Czlowiekiem byc nie warto, aniolem nie warto...
Miedzy pieklem a niebem wiecznym ogniem plonie nasze ludzkie serce - wciaz nienasycone"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
i właśnie temu dorobiłeś łezkę w avatarze ?

\:::No Coment:::/

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za pozdrowienia i odbijam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fotki moje z meczui wycieczki3 dniowej

Następny temat

Witam ocena

WHEY premium