SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

podciąganie się na drążku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 416
Witam mam 23l 186cm 90kg waga w 2006r ćwiczyłem nie cały rok na siłce pozniej nie było0 na to czasu gdyz pracowalem jako kierowca sam. ciezarowego dalem sobie spokoj z tą robotą ponieważ chce zostać zawodowym żołnierzem i tu zaczynają się schody a dokładnie test sprawności fizycznej przechodze wszystkie ćwiczenia pozytywnie oprócz drążka nie jestem w stanie podciągnąć się ani razu szok zaznaczam, że kiedyś nie miałem z tym ćwiczeniem problemów ale ważyłem 10kg mniej no i pewnie byłem silniejszy od miesiąca zacząłem ostro ćwiczyć na siłowni i podciągne się tylko do połowy jestem troche tym zaniepokojony i rozczarowany ale motywacja do ćwiczeń jest duża.
Chciałem prosić o jakieś rady treningowe na siłowni przy ćwiczeniach na mięśnie pleców podciągam się na drążku jest to maszyna, która pomaga sie podciągnąć w ciągu miesiąca zrobiłem postęp o 10kg zastanawiam się czy na przestrzeni 4-6 miesięcy ćwiczeń będę w stanie podciągnąć się 8razy nachwytem prosze o opinie odpowiedzi i rady z gory chciałem przeprosić jeśli zamieściłem ten post w złym dziale jestem tu nowy. pozdrawiam wszystkich forumowiczy

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 90

Wzrost: 186

Cel treningowy: 10 razy na drążku

Staż treningowy na słowni: 2miesiące

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia

Dieta: wysoko białkowa

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4793
wg. mnie jezeli masz dostep do full osprzet to powinienes wykonywac wioslowanie sztangielka/sztanga w opadzie, sciaganie drazka gornego wyciagu. jezeli zalezy Ci na sile to naprawde malo powtorzen jednak przy najwiekszym obciazeniu i poprawnie technicznie, dosc szybko powinienes sie podciagac te 8 razy :)

PS. sciaganie drazka wyciagu gornego do klatki wykonuj jako pierwsze np

sciaganie wyc. gornego do klatki 10 8 8 6
wioslowanie sztanga w opadzie tulowia 10 8 8 6
wioslowanie hantelka w opadzie tulowia 10 10 8

taka byla by moja propozycja z czasem jak wykonasz juz kilka powtorzen na drazku to zamiast sciagania drazka wyciagu to podciaganie sie 4*max

pozdrawiam

Zmieniony przez - saper19 w dniu 2009-01-06 15:05:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
https://www.sfd.pl/_Unieś_się!_,_czyli_Art._o_PODCIĄGANIU_by_CZAWAJ-t251613.html 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
j/w
ściąganie linki wyciągu do klatki w wielu przypadkach bardzo pomaga
ja myślę że poprostu musisz wrócić do formy i wtedy nie będziesz miał problemu z drążkiem więc ćwicz
pozdro

Zmieniony przez - lisiu w dniu 2009-01-06 18:11:05

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
staraj sie podciagac gdy jakis kumpel/-a podtrzymuje ci nogi, a na silowniach czesto jest maszyna ktora ulatwia ci pociaganie poprzez odejmowanie kilo od twojej masy. polecam jak masz do niej dostep. a jak bedziesz mogl sie juz podciagac samemu tak ze 3 razy to rob piramidke.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek - ćwiczenia

Następny temat

Oride16_Dziennik_Cell: Wycisnąć 130 kg! !!BENCH PRESS!!

WHEY premium