SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

początkujący dieta+ sprzęt+ rzeżba+trochę masy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Jestem nowy, przeglądałem forum ale postanowiłem napisać posta ponieważ jestem w trochę dziwnej sytuacji....
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 20

Waga : 68

Wzrost : 180

Cel treningowy : rzeźba , masa

Staż treningowy na słowni : w wakacje 2 miesiące, obecnie brak

Uprawiane inne sporty : zaczynam

Dostęp do sprzętu: tutaj pierwsze pytanie mam do wydania 600-700 złotych co w tej cenie polecacie mi do domowej siłowni??? chciałbym ławeczkę nie atlas...

Dieta : od 2 tygodni stosuje się do takiej diety:
rano- owsianka, orzechy
później: kanapki z łososiem 2,3
obiad: ryż brązowy lub biały 1 opakowanie do tego jakieś mięsko pierś z kurczaka, gyros z kurczaka różnie
W ciągu całego dnia owoce i warzywa jabłko, pomarańcza, mandarynka, banan....
kolacja: kanapki z serem białym, jogurt do tego
po kolacji czasem przed snem lubię coś zjeść małego;p np. kanapka z serem
Przeciwwskazania medyczne : brak

Moja waga pół roku temu przy wzroście 180 cm. to było 63 kilogramy, troszkę przytyłem ale za to mam tłuszcz na brzuchu

Mogę ćwiczyć tylko w Piątki, Soboty i Niedziele... więc nie wiem jak ułożyć sobie plan treningowy :( i tu moje drugie pytanie: czy pomógł by mi ktoś w ułożeniu ćwiczeń w takim wypadku???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 315 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1771
albo masa albo rzezba 68 masz niedowage wes sie za miche

szumak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
wiem o tym że mam niedowagę ale pomocy w twoim poście to ja nie widzę... masa+ rzeźba może źle określiłem się chodzi mi o masę i poprawę sylwetki....

Zmieniony przez - marian1633 w dniu 2010-02-27 11:35:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 315 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1771
kup se lawke jakas dobra i gryf a krazki na zlomie mozna znalesc czasem fajne

szumak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 315 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1771
sztanga hantle i drazek lawka starcza na poczatek

szumak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2532
ale raczej om chce dokładniejszej pomocy co może kupić, z linkami do ewentualnych polecanych zakupów. 600-700 zł, troche maławo aby kupić bardzo dobry sprzęt, który może służyc kilkanaście lat. na allegro są komplety ławki+obciążenie do 700 zł, są to ławki, które po kilku latach sie po prostu rozklekotują. ale na początek wystarczy. allegro.pl

dawaj, nie p******.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1760
skoro robiles cos tylko przez dwa miechy to lepszym rozwiazaniem bedzie na poczatek(czyt.6 miechow okolo) trening z obciazeniem wlasnego ciala i jakies kombinacje np.trening Mawashiego...zaoszczedzisz hajs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 869
no i skoro mozesz trenować tylko pt.sob i niedziela to nie zbyt dobrze.skoro nie masz czasu na siłownie to poprostu weś się za jedzenie.Nie zbudujesz masy mięsniowej cwicząc w weekend.Żeby porawić wygląd to siłownia powinna być u ciebie na pierwszym miejscu.Jaki sport jeszcze uprawiasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Postanowiłem biegać po 30 minut żeby zrzucić troszkę brzucha... czyli trening powiedzmy w sam Piątek i Niedziele nic mi nie da??? i mam takie pytanie co do diety... jak ją ułożyć najlepiej??? czy jeść więcej niż 4 posiłki??? bo wszystkie diety które przeglądam są powiązane z ćwiczeniami i siłownią... a jeśli ćwiczył bym tylko w weekend to mam jeść ile posiłków od Poniedziałku to Piątku??? jeśli chodzi o trening z wykorzystaniem swojego ciała to próbowałem ale po tygodniu po prostu mi się znudziło.... trening z ciężarami+ławka bardziej mi odpowiada bo robię to z przyjemnością. Na allegro znalazłem taki sprzęt http://allegro.pl/item938235208_magnus_lawka_hantle_sztanga_86kg_i_rabacior.html co o nim sądzicie??? czy na początek to będzie dobre rozwiązanie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 869
cwiczenie z profesjonalnym sprzętem przez pierwsze dni będdzie napewno przyemny ale potem może ci się znudzić tak samo jak inne ćwiczenia.Najlepiej jeść 5-7posiłków dziennie co 3godziny.Takie cwiczenie napewno coś ci da jednak nie liczył bym na zauważalne efekty.Najlepiej zebys wygospodarował sobie czas w poniedzialek srode i piątek na siłownie.Ostatnio przeczytałem ksiązke "trening i dieta-czyli praktycznie patrząc na temat siłowni" jest tam napisane ze najlepsze przyrosty ma początkujący więc powinno sie cwiczyc systemem 3 dniowym i co 1miesiąc robic 2tygodnie przerwy.Dzięki temu po przerwie od treningu wracamy jako początkujący i mamy dużo większy bodziec.sam zaczynm tak cwiczyc i sie zobaczy jakie będą rezultaty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa a siła

Następny temat

plan treningowy na mase do oceny

WHEY premium