SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pobudzenia , panika,bezsennosc po treningu silowym

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
witam, pytanie to kieruje do osob które znaja sie na rzeczy, otoz jak sie maja zaburzenia tarczycy do uprawiania sportu
wezmy np moj przypadek, jestem niezdiagnozowany ale podejrzewam jakies zaburzenia hormonalna ,tarczyce
otuz gdy ide np na silownie , podnosze ciezaray, to skacze mi cisnienie , i po silowni przez pare dni nie moge spac, mam kolatania serca ,jestem nerwowy i goraco mi bardzo, mam obrzeki, i brak apetytu, czasem wymiotuje , refluks sie nasila po silowni, stawy mi strzelaja , zle sie czuje psych i fiz

natomiast bardzo mi pomaga cwiczenia aerobowe , im dluzej typ lepiekhj, np jazda na rowerze, zebym sie wypalil wtedy czuje sie dobrze
co to moze oznaczac. ,nadnercza ,tarczyca? badania sa w normie , ale po objawach cos mozna wnioskowac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Żeby rozmawiać trzeba być zdiagnozowanym. Bez tego można sobie dywagować...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
kkkorwwaa gdyby mnie zdiagnozowali to bysmy k... nie gadali teraz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masaż- pomocny?

Następny temat

Ból brzucha

WHEY premium