SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pobudzacz przed startowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
Witam, wyczynowo uprawiam pływanie i szukam jakiegoś dobrego pobudzacza przedstartowego. Stosowałem Crack i Black Powder, było ok ale po jakimś czasie przestały na mnie tak dobrze działać. Pływam sprinty więc chodzi mi głownie o mocne pobudzenie, siłę i koncentracje, ale bez dużej pompy. Zastanawiałem się nad Jack3d. Czy może ktoś się wypowiedzieć o tym preparacie, ew. polecić jakiś inny?

Zmieniony przez - callofduty w dniu 2012-02-14 19:29:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
BA czuć fajnie, pompa też jest, po dorianie pobudzenie bardzo dobre i wytrzymałość, ale ja uwielbiam stan kiedy szczypie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
długo brałes te suple? moze czas odpoczac od nich? tolerancja mogła sie zwiekszyc na nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
A ile masz lat?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Nie przesadzaj z tymi pobudzaczami, bo jak je odstawisz to mozesz miec problem. Zarzuc jakis cykl kreatyna+beta alanina i na pobudzenie dorzuc kofeine.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
przerwe zrob - podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
23 lata, pobudzacze biorę tylko na najważniejszych zawodach - 2/3 razy w roku, w przeciągu 4 dni 3-4 krotnie. Może źle powiedziałem, że przestały działać, po prostu po Cracku nie czuję takiej eksplozji jak na początku, pozostało mrowienie i szybka praca serca. A po Black Powder nie czuje prawie nic...
Tak więc nie jest to regularne stosowanie.


Zmieniony przez - callofduty w dniu 2012-02-14 22:08:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
jezeli kofeina to za malo dla Ciebi i bierzesz tak rzadko to mozesz tez poszukac geraminy w kapsach,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
Geranamina? Z tego co znalazlem w necie wynika, że znajduje się na liście środków zabronionych w sporcie wiec odpada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
to zerknij tez na skład Craka którego brałes i na Jacka, którego rozwazałes zakup...
w takim razie zostanie Ci kofeina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
właśnie widzę... Crack przed zakupem sprawdzałem i dostałem odpowiedź, że jest dozwolony. Mało tego znam ludzi którzy mieli kontrole antydopingową po zastosowaniu cracka i dała wynik negatywny... dziwne, być może jest jakieś dopuszczone stężenie, ale nie jest to podane nigdzie. Ale z tego co widze Black Powder nie zawiera geranamina i być może dlatego nie dawał takich efektów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy dobrze i dawkowaniu supli

Następny temat

Horse Power vs SAW

WHEY premium