SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pobicia Polaków za granicą

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12220

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
"Nie wiem, skąd ci ludzie przyjechali i co tu robią, ale wstyd mi za ich poziom i kulturę, Kiedy szefowie rozpisują grafik i trafia mi się polska dyskoteka, to jakbym dostał karę" Posuwają się do różnych czynów, przy czym łamią prawo, a ich poziom kultury jest bardzo niski. Zachowują się skandalicznie, przez co inne narodowości zmieniają zdanie o Polakach.


Haha. Pozdrawiam Polaczków W londynie. Kozaczki wy. Scierwa bez szkoly. Kto jeszcze będzie bronił tego scierwa co jeździ robic z siebie pajaców i dawac polsce opinie? Samuraj gdzie jestes kozaku ? No skomentuj to jakos, masz doktorat wiec licze na cos ciekawego.

Brzydze sie polskim scierwem ktore jedzie do ANGLY DO PRACY zarobic "FUNTUF I OJJROO" .smiecie.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-03-15 10:41:11

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-03-15 10:44:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bahu nie generalizuj tak
wstydu dla Polski przysparzana może 1% Polaków, więc nie obrażaj wszystkich

gdybym ja wyjechał do Anglii, bo tam za 1 wypłatę mogę se kupić w miarę dobry samochód, a za jeden dzień pracy mogę kupić telewizor, poza tym nie muszę w UK tych przebrzydłych (nie piszę z jakiej partii, bo można za to beknąć) mord oglądać i mam większe prawdopodobieństwo że dostanę w miarę dobrą emeryturę (bo ja na emeryturę z naszego państwa nie liczę, jeśli już myślą jak położyć łapę na drugim filarze) to też bym był śmieciem?
sam może na praktykę do Anglii pojedziesz, jak ktoś Ci ofertę złoży (bo warunki są dużo lepsze niż u nas)

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2007-03-15 10:49:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
****a co za bydlo !!!

Bahamut piszesz swoje opinie w komentarzach pod tym artykulem? Bo niektore to jakbym Ciebie czytal

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
1% ?? Mariusz buhahahaahha o kur... na calym sfd ty masz chyba najlepszy dowcip . 90% to łotry, 10% to uczciwi ludzie ktorzy pojechali pracowac.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-03-15 11:05:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Co mam napisać?
Przecież byłem za granicą i wiem jak Polacy się zachowują.
W ogóle mnie ten artykuł nie dziwi.

Tylko że ja nie potępiam wszystkich,
którzy wyjechali do Anglii i Irlandii w czambuł.

Po prostu mamy sporo czarnych owiec w stadzie i nic tego nie zmieni.

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Samuraj a no widzisz, czyli jednak potępiasz te bydło a wczesniej skoczyles na mnie jakbys chcial mnie zabic.


Wczoraj o 22:00 pukanie do drzwi, otwieram, stoi w ****E pijany sąsiad, ojciec 2 dzieci, nałogowy nap*****lacz żony, chwieje i sie mowi panie kochany, wypełnić mi trzeba podanie o VIZE do stanów a to je po amerykanskiemu a pan przeca taki światowiec (bo slysaszal kiedys ze samochody z niemiec przywozilem).

Myslalem ze padne. Tacy ludzie wlasnie jadą do stanów ,ktorzy nawet podania o prawo do przekroczenia granicy tego kraju nie potrafia napisac. Zalosne ****a. Dlaczego on jedzie za granice tyrać a nie wyjedzie drugi sąsiad ktory mieszka na przeciwko, prawnik, wlasciciel swojej kancelari? Jest dobrym prawinikiem zarabiałby za w krajach uni MILIONY ale jego to ***ie, on zostaje. Tacy ludzie nie wyjeżdzaja, wyjeżdza margines, pijacy, kretyni po 8 klasach, przestępcy, ćpun, nieudacznicy. Amen. Robcie co chcecie. Zdania nie zmienie. g**** jedzie za granice

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-03-15 11:11:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tym 1% to może przesada, ale Bahu nie wrzucaj wszystkich do jednego worka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Do wora i do rzeki ....

A tak na powaznie, wszystkich nie wrzucam, ale niestety taka jest większosc, wiem ze bronisz ich tak zażarcie bo sam za granicą robiłeś/robisz. Jakbys siedzial tak jak ja na miejscu to wierz mi, innaczej byś mowił. Ja gdybym tyrał dla angola to tez pewnie bym bronil wszystkich.

A poczekajcie co bedzie jeszcze jak niemcy otworzą dla na nas rynek pracy. To juz bedzie koniec. Wojna Polsko Turecka codziennie trupy na ulicach i opinia o polakach sięgnie zenitu.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-03-15 11:14:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Wiadomo,ze duza czesc Polakow przynosi wstyd Ojczyznie,ale.....

dlaczego wszyscy zlodzieje jakich do tej pory zlaplem w moim sklepie byli rodowitymi Anglikami(8 w 4 miechy)mczemu syf i zadymy robia w centrum handlowym TYLKO Angole(90% to bialasy)?

Nie mozna az tak bardzo generalizowac i narzekac na naszych,bo wszedzie sa gnoje.Nie tylko wsrod Nas.

BTW,
Bahamut czy ty myslisz,ze ANglicy tak pluja na siebie nawzjem?A jak to TY powiedziales "scierwa" maja nie mniej niz my.






Zmieniony przez - Typer w dniu 2007-03-15 11:21:27

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
I dlatego ze oni mają swoje bydło to znaczy ze nasze tez tam powinno jeździc w przeważającej większosci zeby ruinowac anglikom kraj?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi na siłowni Michalczewskiego, Tysonitp.

Następny temat

ulotka

WHEY premium