SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pobicia Polaków za granicą

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12161

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Jesli chodzi o prace w chicago to nikt Cie tam tak nie wy***ie na kase jak Polak!! ****y jakich mało, szczegolnie ***ani górale...Choc podobno góral dla górala jest ok dla calej reszty ****a...Nie spotkalem tam w porzadku polaka i takie mam zdanie..Oczywiscie chodzi mi o prace , kase itp...Kntakty towarzystkie to co innego...

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
K.urwa, ludzie, czytac co stoi napisane zanim w przyplywie emocji i zalu rzucicie sie na klawiature. Nikt tu nie pisze ze gardzi ludzmi jadacymi do pracy za minimala do Anglii. Generalnie tez proponuje bysmy nie wchodzili w kwestie zarobkow w tej dyskusji - budzi to tylko niezdrowe spinki, a jesli ktos zna angielskie realia to doskonale wie kto ile moze wyciagnac i bajek nie lyka. Co moze budzic natomiast zdziwienie i smiech to sytuacja gdzie grupa doroslych facetow zostaje przekopana przez dzieci w wiekszosci plci zenskiej.
Mnie rowniez nie cieszy widok niektorych Rodakow ktorzy pierwsze normalne pieniadze zarobione w zyciu wywalaja na chlanie/dragi i pozniej kozakuja, wydzierajac sie glosno po Polsku. Ale nie mam jakos ciagot by ich "uspokajac" wraz z tubylcami, jak to strone wczesniej sugerowal najwiekszy irlandczyk na wyspie . Zostawiam to policji. Zreszta, tak naprawde na***any Polak niewiele sie rozni od na***anego angola odnosnie zachowania.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
"Bahamut naprawde bardzo dziwna jest forma Twojego patriotyzmu gardzisz ludźmi którzy wyjechali i cięzko pracują ponieważ nasz kochany kraj oferuje im 800zł a za to wyżyć sie nieda i co mają zrobić? nie kazdy jesyt lekarzem,prawnikiem lub ma własną firme Ci nie narzekają za to ludzie wykonujący proste zawody poprostu w tym kraju nie mają szans wyjechać na wakacje, wyjśc do kina kupic samochodu itp, wiec jada do UK bo też chcą życ jak ludzie i im sie to należy! Ciekawe czy gdybyś miał rodzine na utzymaniu to byś tak samo mówił gdybyś nie studiował medycyny tylko był na kelnerem i ledwo wiazał koniec z końcem,ciekawe czy dajel byś kochał polske która nic nie jest w stanie CI zaoferowac. za to akceptujesz tych którzy kształcą sie za NASZE pieniądze i wyjeżdają pracować za granice przez co sytuacja sama sie napędza i znajdujemy sie coraz bardziej w dupie. Ja tylko tak pisze nie mam zamiaru wyjeżdzac tylko widze co sie dzieje każdy chce życ jak człowiek jak nie u nas to na wyspach, pluć można na tych co siedza i chleją jabole lub ćpają a nie na tych co wyjeżdają zeby pracowac skoro u nas nie mogą pozdrawiam
"




Zobacz kim gardze, zobacz co odp*****lają ci co ich bronisz, o to grupa kozaczków Polskich w Walii, zobacz jak sie wożą po ulicach i zaczepiają przechodniów smerając ich po twarzy flagą. W Kablu 35, puchowa kurtka i 80kg wagi, kozaki przyjechały do Walii.



To mnie w****ia, bo zeby to byli chociarz Chuligani ktorzy przyjechaali sie nap*****lac z anglikami, to zrobili by to na uboczu w lasach robin hooda, i wrocili do Polski, a tu kozaki poszły na ulice pokazywac "Polsko Kulture"


A co do tego twojego gadania ze nie da sie wyjsc do kina, nie da sie zrobic w Polsce itp. No to ja ci powiem ze są ludzi ktorzy umieja sobie dać rade, i są tacy ktorzy umieją tylko ******lic na rząd na kraj, jechac do anglii i tam udawac wielkie panisko ze zarobilo sie 3 tys zł w przeliczeniu na Polskie. Wszystko i tak idzie na alkohol albo narkotyki zeby zaczerpnąć wielkiego zycia jak na filmach z JU ŁE SEJ, rodem z HOLIŁUDU.

Mnie wychowala matka, jest lekarzem ale zarabia tyle co lekarz w polsce czyli HAŃBIĄCE biały fartuch pieniadze.
Siedziałem w pierdlu, wyszedlem z niego i wyszedlem na ludzi, zarobilem GRUBE pieniądze na nauke, dostalem sie na studia, wynająlem mieszkanie w Gdansku bez pomocy matki, a potem KUPIŁEM sobie wlasne. Na pierwszym roku studiów kupilem sobie samochod, teraz go musialem sprzedac ale fakt faktem mialem bryke. Studiuje, siedze na uczelni od rana do wieczora, a zyje lepiej niz pseudobiznesmeni od zmywaków w angli, i wszystko tutaj, na moim terenie, w Polsce, pod włądzą Kaczorów. Kto umie sobie radzic ten da rade nawet w Polsce. hehe. A teraz jedz do irlandi, czeka na ciebie zmywak w barze i irlandczycy z nozami kochający polaków...

He he he ...
he he he

]

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-03-04 12:29:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Panowie, nerwy na wodzy. 10 głębokich wdechów i wydechów przed poożeniem paluchów na klawiaturę. Jak nie pomoże 10, to zrobić 100. I obowiązkowo przeczytać własny tekst przed naciśnięciem "Wyślij Odpowiedź". Choćby po to, żeby literówki poprawić.
Kvrwa, dorosłe chłopy, a głowy im studzić trzeba...

edit: chyba, że ktoś dba o moje statystyki banów

I proszę używać opcji edycji własnych postów, a nie nabijać sobie LWA

Zmieniony przez - wilk80 w dniu 2007-03-04 13:44:31

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zachowujecie się jak dzieci
żeby o takie pierduły się kłócić

przypomina to przekrzykiwanie się małych dzieci "a mój tato to jest najlepszy bo..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bahamut: "Siedziałem w pierdlu, wyszedlem z niego i wyszedlem na ludzi, zarobilem GRUBE pieniądze na nauke, dostalem sie na studia, wynająlem mieszkanie w Gdansku bez pomocy matki, a potem KUPIŁEM sobie wlasne. Na pierwszym roku studiów kupilem sobie samochod, teraz go musialem sprzedac ale fakt faktem mialem bryke. Studiuje, siedze na uczelni od rana do wieczora, a zyje lepiej niz pseudobiznesmeni od zmywaków w angli, i wszystko tutaj, na moim terenie, w Polsce, pod włądzą Kaczorów. Kto umie sobie radzic ten da rade nawet w Polsce. hehe. A teraz jedz do irlandi, czeka na ciebie zmywak w barze i irlandczycy z nozami kochający polaków... "

patrzysz na wszystko przez pryzmat własnej osoby - nie każdy ma w życiu szczęście takie jak Ty miałeś (pomijam fakt źródła Twoich pieniędzy, bo nie o tym mowa) i nie każdemu się w życiu układa jak Tobie - przyznam Ci, że podziwiam Cię za to że w młodym wieku miałeś własne nieruchomości i sam się utrzymywałeś, ale to że Tobie się udało nie znaczy że każdemu może się udać i nie gardź ludzmi którzy za chlebem jadą za granicę - nie każdy ma w życiu równe szanse na starcie i lepiej jak ktoś jedzie za granicę pracować niż siedzieć w Polsce na dupie popijać tanie wino narzekać na władzę i łazić do opieki społecznej (bo wolą dostać 500 zł z opieki niż za 600 zł pracować - a takich ludzi w Polsce mamy z 10%)

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2007-03-05 09:26:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1343
druga sprawa ze nei każdy chce tyrać jak woł tylko spokojnie zyć i nie być lekarzem tylko pracowac w normlanej pracy za wynagrodzenie które pozwoli normlanie fuknconowac u nas tego niema,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
A teraz jedz do irlandi, czeka na ciebie zmywak w barze i irlandczycy z nozami kochający polaków...

Nie wiem Bah czy ironizowales, ale zeby nikt sie Irlandii nie przestraszyl to napisze, ze ja sam tam siedze, nie na zmywaku i jakos mi w twarz nie pluja...

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Zigzag6, Dla jednych jest dla innych nie ma. Ja znam większosc ludzi umiejących sobie radzic, no ale nie wszyscy widocznie tacy są.


Michał, pisalem z ironią oczywiscie.

PS:Michal, w profilu masz ze jestes z Irlandi, napewno? A nie jestes z Polski przypadkiem? Zauwazylem ze wiele ludzi ostatnio wpisuje miasto: Londyn, Dublin, Berlin, Piździelin i inne takie zeby chyba nie wiem pokazac ze juz są Europejczykami pełną gębą, bo to tak fajnie kozacko wygląda, Pantwo:Anglia Panstwo:Irlandia, łohohoh to juz coś naprawde.
(znowu ironia)


Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-03-05 19:33:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Bah - hehe...z Dublina jestem, moze inaczej mieszkam w Dublinie, jestem z Poznania/Budapesztu...

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi na siłowni Michalczewskiego, Tysonitp.

Następny temat

ulotka

Wiecej