SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po zrzuceniu 26 kg....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3


hej wszystkim:) a wiec zaczne od poczatku... zaczelam sie odchudzac dwa lata temu wazylam wtedy 89kg(!!!) odchudzanie wygladalo tak ze wstawalam rano, pilam kawe szlam do szkoly wracalam do domu ok 16 i jadlam obiad. pozniej juz nic. czasmi jablko albo jogurta jak mnie nosilo:P efekty odchudzania zobaczyłam dopiero po roku. W te wakacje doszlam do wagi 63kg. Wszystko by było ok., pupe mam mala, nogi chude ale zostala mi okropna wiszaca skora na brzuchu!!!:( nie wiem co mogę z nia zrobic?? Codziennie ćwiczę, brzuszki, nozyce, (od Pol roku, tak to podczas odchudzania nie ćwiczyłam) ale jaki oblesny brzuch był taki jest!! Proszę poradzcie mi cos… może sa jakies inne lepsze cwiczenia… wstydze się założyć biodrowki bo mi się wszystko „wylewa", na basen ten nie pojde… licze na was

Zmieniony przez - Blondi_m78 w dniu 2007-11-11 13:46:38

Zagubiony Anioł...:(

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, zgadza się. Nie potrzebujemy ich z zewnątrz bo organizm potrafi je syntetyzować z białka/tłuszczy, ale lepiej mu to ułatwiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z nadmiarem skóry nic nie zrobisz, muszę Cię zmartwić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
no to fajnie...:(:(:(

Zagubiony Anioł...:(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Głodówka a nie odchudzanie, nie było jojo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
było.... nawet troche nadal jest...;/

Zagubiony Anioł...:(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wklej aktualną dietę, pomożemy Ci
Ps. I wrzuć fotkę cała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
he he:P moja aktualna dieta wyglada tak samo.... czyli glodowka...;/ wiem ze to nie rozsadne ale przyzwyczailam sie...

Zagubiony Anioł...:(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aniołku
Sama wiesz że sobie szkodzisz. Zwiększaj powoli kaloryczność diety, tak aby dojść do lini zapotrzebowania. Proponuję zwiększyć białko, następnie tłuszcze i na końcu węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
no ale przeciez tym ze zwieksze kalorycznosc diety, te zwaly skory mi nie znikna;/ a o to mi chodzi

Zagubiony Anioł...:(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wały skóry to komórki tłuszczowe (adipocyty). spaliłaś z nich triglicerydy a samych komórek nie da się spalić więc ich się nie pozbędziesz. Możesz poprawić umięśnienie, zadbać o mase mięśniową by rozciągnąć tę skórę, przez co sylwetka będzie ładniejsza. A może to nadal tłuszcz? Bo tak mi się wydaje, po głodówce którą znosisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
he...;/ no to co mam robic??

Zagubiony Anioł...:(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MUSZE SCHUDNAC 10 KG POMOCY

Następny temat

Skazone picie i jedzenie

WHEY premium