SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po treningu siłowym

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 670 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44728
trening siłowy mój trwa około 70 min,aeroby rozpoczynam bezpośrednio po treningu i trwaja około 30 min
moje pytanie dotyczy co powinienem zjeść lub wypic przed aerobami?
dieta jest u mnie na plus z 400 kcal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
miedzy treningiem i aerobami jakies wegle o wysokim IG. carbo bedzie dobrym wyjsciem

zdr

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 670 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44728
czy CARBO biogenixa w ilości 50 g starczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
bedzie ok

zdr

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89846
a ja mam podobne pytanie i dlatego podczepiam sie do tego tematu :) jestem na redukcji i zawsze po siłce biegam ok 20-30 minut ... czy pomiędzy siłką a bieganiem wziąć coś?? do tej pory piłem WPC ale po bieganiu ... pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jak 20-30 min to po bieganiu wpc i jakieś węgle , 1-1.5h po tym posiłek WW złożone + białko np, makaron z piersią z kurczaką czy twarogiem.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chce strzacic brzuch i boczki pomozcie.

Następny temat

Jak przytyć-15 lat

Wiecej