SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po pompkach bolą motylki ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1959
cześć. mam pewien problem.. otóż robie sobie pompki pare razy dziennie.. tak jak gdzieś było napisane że to dobry patent na poprawienie ilości pompek itd.. ale.. jak sobie tak dzisiaj porobiłem pare razy pompki.. o szerokim rozstawie rąk.. to mnie w ostatnich powtórzeniach bolą mnie czasem motylki (albo coś w tamtym rejonie).. czasem bardziej lewy motylek albo nie wiem.. moze to łopatka.. sam nie wiem.. a czasem prawy.. no i.. tu pytanie.. czy partie pleców też są zaangażowane przy wykonywaniu tego ćwiczenia ? pzdr.

..::Dwa Koła... Jedna Pasja::..
..::Two Wheels... One Passion::..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
wg mnie: PRZEDEWSZYSTKIM, a napewno rownorzednie z klata

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
sa zaangazowane. w najwiekszym stopniu klata i bary. zalezy tez od rozstawienia rak. Nie rob tak czesto pompek. Daj odpoczac miesnia i sie zregenerowac bo nie bedziesz mial rezultatow.

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1959
no ale gdzieś w tym dziale był artykuł o tym.. jak poprawić ilość robienia pompek.. np. z 50 na 100 za jednym razem.. ble ble ble.. i było żeby robić nawet 8 razy dziennie.. ale tylko po jednej serii (50% z max) no i sobie tak robie.. może nie 8 razy ale pare razy.. (póki co:]) i czy to taki duży wysiłek żeby już jakiekolwiek zakwasy mieć ?

..::Dwa Koła... Jedna Pasja::..
..::Two Wheels... One Passion::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52
to nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Po pompkach cie motyle bolą??

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1871
Jasne że przy pompkach mogą najszersze pracować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie idzie na łydki!! pomocy!!!

Następny temat

20 kilo w 2 miesiace ??pomózcie

WHEY premium