SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po kilku spedzonych godzinach czytania...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9330
Witam!wstalem dzisiaj rano i ,,pomyslalem wakacje sie koncza wiec,trzeba zaczac cwiczyc i ulozyc nowy plan".wlaczylem kapa i znalazlem taki rodzaj jak HST,zaciekawil mnie i ulozylem sobie nowy plan.
o mnie: do tej pory cwiczylem 2ponad lata splitem i troche fbw.
moj staz:2,5roku. zmienilem splita poniewaz efekty mialem slabe.fbw sie nie sprawdzil moze przez to ze nie trzymalem diety bo to akurat bylo w lipcu.a wiadomo jak to na wakacjach;!
waga: 71kg wiek 16lat

HST:

PLECY
2*Sciaganie drazka wyciagu gornego do klatki
1*wioslowanie

NOGI
2*przysiady
1*wspiecia na palce

KLATA
2*wyciskanie sztangi na skosie
1*porecze

BARKI
2*wyciskanie sztangi sprzed glowy

TRIC
2*unoszenie przedramion kratownica

BIC
2*prostowanie ramion na wyciagu podchwytem

BRZUCH-wedle uznania zazwyczaj brzuszki,unoszenia nog w zwisie itp...tak zeby trwalo to 10-15minut

trenowac bede 3razy w tygodniu pon sro piat. maxy zmierze w nastepnym tygodniu

CZekam na ocene i ewentualna poprawa.chociarz mysle ze nie trzeba poprawiac:D.
Pozdrawiam!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9330
upss...pomylilo mi sie z tricem i bicem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Ogolnie ok.
Tylko kolejnosc nie ta.
nogi>klata>plecy>barki>bic>tric.

Zastanow sie czy ni elepiej robic jedno cwizcenie na partie i przeplatac plany co trening z roznymi cwiczeniami.

Np.
wyciskanie/dips
itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9330
kolejnosc dalem taka poniewaz najbardziej zalezy mi na plecach,dopiero pozniej nogi klata barki itp.wlasnie myslalem o tym zamienianiu.ale pomysle jeszcze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie o miom FBW????

Następny temat

koniec HST a spadki ?

WHEY premium