SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po cyklu metanabolem...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
witam. mam 23 lata, staz 5lat. za niecale 2tyg zakoncze swoj pierwszy cykl metanabolem (140 x 0,005mg). Oczywiscie przez caly okres cyklu mialem dobrana odpowiednie diete bogata w bialko i weglowodany, dodatkowo wspomagalem sie witaminami, cynkiem no i oczywiscie oslonka. jak narazie +8kg oraz +3cm w ramieniu (aktualna waga 77). chcialbym sie dowiedziec oraz ew. zasiegnac fachowych porad co zastosowac po cyklu. osobiscie mam taki plan aby tydzien przed koncem cyklu zaczac zazywac jablczan kreatyny oraz jakis tribulonek, ktory ma byc sybstytutem delikatnego odbloku, gdyz nie sadze ze mata blokuje az tak zeby oplacalo sie brac clomid. dodatkowo caly czas witaminy i mineraly olymp.

oczekuje fachowyc odpowiedzi a nie docinek typu "za malo wazysz aby brac starydy i masz za malo lat" juz to zrobilem i osobiscie jestem zadowolony gdyz osiagnalem oczekiwane efekty oraz nie wystepuja u mnie (jak narazie:P) zadne skutki uboczne.
z gory dziekuje za porady i opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Cześć. Za mało wazysz żeby brac SAA .. tj za mało ważyłeś przed cyklem. Ale co mi do tego..

Ale mylisz się okropnie. Pojechałes na 140 tam 5mg mety tak? I sądzisz, że clomid nie będzie potrzebny? To Twój pierwszy cykl a jesteś tak doświadczony żeby to stwierdzisz? Ogromny błąd. Czasami tak bywa, że po 100 tab mety 24 tab clomidu nie chce starczyć .. a ty go pomijasz. Są rózne organizmy i różnie reagują ale i tak uważam, że 12 tab może być dla Ciebie przymało (mowie o clomidzie). Zainwestuj w Cloma .. kup sobie 24 tab a nie pożałujesz. Źle się odblokujesz to i spadki bedą duze.. nie mówiąc już o tym, że możesz mieć problem ze wzwodami itd a to prowadzic lubi do bloka psychicznego.
edit
Napisz ile tygodni jechałeś na tym. Rozpisz ładnie ile mg itd

Zmieniony przez - ALPAq w dniu 2011-01-03 11:17:18

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
tygodniowo wygladalo to tak 2,2,3,3,3,2,1,1 (8tyg) tabletki po 5mg. aktualnie jestem na przedostatnim tygodniu cyklu. cwiczylem 3razy w tygodniu. do kazdej tabletki bralem oslonke + cynk + witaminy. do tego odpowiednia dieta.

dodatkowo po doswiadczeniach kloegow ktorzy sa mojej postury i tez bralo metke w ilosciach ok 100 nie potrzebowali odbloku zadnego nawet.

rowniez na sfd czyalem ze po mecie sam clomid moze bardziej zblokowac niz glupia meta

Zmieniony przez - arturm88 w dniu 2011-01-03 12:08:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Co chwile natykam się na przypadek "gdzie koledzy" ..
Pomoc kolegów jest zazwyczaj gwoździem do trumny. Nie oszukujmy się - 95% osób stosujacych SAA nie ma pojęcia co i jak trzeba brac, co jakie przynosi skutki (jednocześnie nie mam zamiaru nazywać się tutaj mędrdzem czy innym uczonym).
8 tygodni na mecie? Kto Ci to doradził? .. no ok nie wnikam
Po takim okresie na saa musisz wziąć clomid i się nie wykłucaj nawet. Taa.. clomid bardziej zablokuje niż 140 tab mety branych przez 8 tygodni. Jasne.
I powtarzam po raz kolejny. Kolegów nie słuchaj bo łykać każdy potrafi - a póxniej weź człowieka lecz, prowadź mu dietę oczyszczającą, kombinuj recepty na viagrę, kołuj proviron, doradzaj "co tu zrobić żeby..". Sorry, po prostu nie chcę zebyś był kolejnym co za chwile zxakłada tematy typu "mam konkret bloka", "jaka mi się chowają", "nie chce mi stanąać", "co na gigantyczne spadki" ..
Pozdro

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13318
myśle że kolega wyżej wytlumaczył wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
"a póxniej weź człowieka lecz, prowadź mu dietę oczyszczającą, kombinuj recepty na viagrę, kołuj proviron, doradzaj "co tu zrobić żeby..". Sorry, po prostu nie chcę zebyś był kolejnym co za chwile zxakłada tematy typu "mam konkret bloka", "jaka mi się chowają", "nie chce mi stanąać", "co na gigantyczne spadki" .." ok ale czemu kilka lat temu, nikt nie wiedział o odbloku i osłaonkach, nikt nic nie stosował po mecie , bo o niej tu mowa. sam w***ałem na przestrzeni 10 lat sporo mety i tylko raz robiłem odblok z cloma , ktory i tak nic nie dał.( miesiąc brałem cloma) co nie znaczy ze brałem bo sie zablokowałem, poprostu mi dil wcisnał tablety clomidu , czemu...? bo nie miał co z nimi zrobic ? nie wiem :D w kazdym bądz razie po mecie nigdy zadnego bloku nie miałem , i czy przy dawce 30mg przez 8tyg czy ostatnio po 10 mg ed przez 4 tyg cały ten clomid,POMIJAJAC FAKT ZE MAŁO PRAWDOPODOBNE ZE TRAFISZ NA ORYGINAŁ , to se mozna w du-pe wsadzic , po cyklach z mety wystarczy zwykła kreatyna a nie wy***ywanie siana na coś co nie działa (clomid) . alpak wez napisz czy faktycznie Cie meta kiedys zblokowała ? bo jak tak to

Zmieniony przez - pit81 w dniu 2011-01-04 23:51:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"wystarczy zwykła kreatyna"
a co ma kreatyna do odbloku?
robiłeś po cyklach badania czy wnioskowałeś o braku bloka jedynie po tym że go nie czułeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
co do jablczanu i "jakiegos tribulonka" to wrzuc go tydzien przed koncem cyklu..
ja tam wolalbym wziac monohydrat jakis.. no ale to moja opinia, nie musisz sie nia kierowac..

btw. startowales z wagą 69 kg moim zdaniem spokojnie bys osiagnal te 8kg przy konkretnej diecie, odpowiednich suplach.. no ale co kto lubi .. pzdr

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
"alpak wez napisz czy faktycznie Cie meta kiedys zblokowała ? bo jak tak to **"
No to masz -
Zablokowała a i owszem. Kreatyna nie ma nic do odbloku układu hormonalnego. Owszem - przyhamuje spadki itd itp ale co z tego jak ma się później bałagan w gospodarce hormonalnej?
Raz meta zablokuje raz nie, jednego blokuje zawsze, innego prawie wcale. Rok temu na przetarcie jechałem trochę metana i mnie blokowało - dobrze, że miałem 24 tab clomidu bo po 18 nadal czułem się zablokowany. Teraz enan + meta + wino i jakiegoś bloka nie czuję.
Od kiedy pamietam bierze się clomid (a tak szczerze pamiętam pewnie z 7 lat - od wtedy siedzę w temacie). I jakos chyba nikomu nie szkodzi. Były przypadki na forum, że ktoś miał mega bloka ui latał po lekarzach, którzy robili mu właśnie terapie z clomidu, które pomagały.
Wiesz co? Nie chce mi się nic Ci tu tłumaczyć skoro wiesz lepiej
Kiedyś się nie brało clomidu, jechało się na końskich dawkach i wiadomo jak część "dawnych" kulturystów skończyła, jakie mają potomstwo itd. A teraz jakoś da się "koksować" bez większego ubytku na zdrowiu (mówię o cyklach z głową).
Tyle.

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
jak skończyła?nie siej zamętu
dawno temu stosowałem wiele razy metkę bez odbloku i nie było problemu żadnego
tylko że wtedy nie znało się środków typu clomid co najwyżej hcg
teraz jest clomid dostępny ,więc nie zaszkodzi sobie zapodać po cyklu z 10tabl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
"robiłeś po cyklach badania czy wnioskowałeś o braku bloka jedynie po tym że go nie czułeś?"
no jak bloka nie czulem to po co miałem robić badania?

libido po zawsze ok, spadki zawsze jakieś tam sa , normalne ze troche wody odpłynie , samopoczucie też zawsze po cyklu ok, wiec smiało moge stwierdzic ze meta mnie nie blokujeno chyba ,że są jeszcze jakies inne objawy bloku, o ktorych nie wiem ??

co do kreatyny to masz racje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny

Następny temat

Dylemat, swędzący sutek, zaczynać kolejny cykl?

WHEY premium