SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po co superseria?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1204
witam. może mi ktoś wytłumaczyć co więcej daje superseria niż normalny cykl treningowy? jakąś lepszą mase czy rzeźbe? warto stosować superserie? np. 1 seria biceps- uginanie ramion, 2 seria triceps- "francuskie" wyciskanie, 3 seria biceps to samo, 4 seria triceps to samo, itd. co to daje oprócz tego, że łapa jest fajnie chwilowo na pompowana? pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
1: wiekszy przerob materii w danym czasie

2: wiekszy wyrzut hormonow anabolicznych

3: teoretycznie ulatwiona kurczliwsc antagonistycznych grup miesniowych, zmniejszana jednak dodatkowym zmeczeniem

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
1: wiekszy przerob materii w danym czasie
czyli mam rozumieć że przy takiej superseri pali się więcej tłuszczu niż przy normalnym treningu ???

Sprowadzony do parteru przytrzymam cię parę sekund
Pora na duszenie, czy wytrzymasz na bezdechu?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening a serie

Następny temat

regfeneracja 2 tygodnie

WHEY premium