SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po co dzial doping?????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kinkong za***iscie wlasnie o to mo chodzi. Wrocil ten stary za***isty Kinkong ktorego lubilem.Krasnall czy czcialbys cos dodac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
to posłuchajcie mnie:
1400 mg deca durabolinu..Pierwszy cykl. Jestem już po. nery nap*****lają jak cholera.Podczas brania nap*****lał mnie łeb. Po prostu nie mogę tego brać. Może inni są przyzwyczajeni do brania, ale ja przechodziłem mexyk. Ciepło, pocę się, nie mogę się skoncentrować.

Sądzę że już nie wezmę.

Moi qmple biorą więcej i mocniejsze środki. Nie wiem jak się czują.Jeden wyglądał jak zombi, ale mówił, że czuje się za***iście.

Takie jest moje zdanie. Jeśli komuś to pomoże, to niech bierze, ja zakończyłem karierę z takimi środkami
Poza tym nie jestem jakimś wyczynowcem i mogę zostać cieniasem, jakim obecnie jestem... Może kiedyś przekroczę upragnione 90 kg, ale minie chyba z 10 lat...

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaraz King czy ja się mylę czy piszesz o tym gościu co zmarł (bo wtedy to nie jest dobry przykład ;)

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dyq
mozliwe ze to co brales to nie byla Deca a jezeli nawet byla to mozliwe ze jestes uczulony na ten lek i niekoniecznie np. po metce czy po primo bedziesz tak samo*****owo sie czul.
Pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Tak, ale przy okazji wiecznych prób strzeli kopytami nie ?
Do dupy z taką konsekwencją. Ja szanuję Dyq-a. Wziął, wie co osiągnął i wie, że tego brać nie będzie. I dobrze.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
Fighter -> dzięki

gall -> deca na 100%, na początku było super, ale po kilku zastrzykach zacząłem źle się czuć.Jak dla mnie dawki były mocne (nawet 350 mg na tydzień),może to dlatego.Oczywiście przybrałem na masie i sile, ale to duży koszt. Lekarz stwierdził jakieś pierwiastki w nerkach (wapń), dlatego czasem mnie bolą (choć teraz coraz mniej

Niektórzy na pewno będą dobrze się czuli po koksach, ale powtarzam wolę zostać cieniasem jakim jestem, niż zejść zbyt wcześnie i bez potomstwa

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gall,

Wiesz po co jest dzial doping i ten temat ?

Dal ciebie jest po to, zebys nabral odwagi do wziecia sterydow. Po prostu chcesz sprobowac, a masz troche pietra.
czekasz na pozytywne opinnie. Kilka dostales.

Ja ci powiem jedno - zrujnujesz sobie zdrowie

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
za krasnallem -> to prawda, zrujnujesz. Wracam do poprzedniego stanu zdrowia i samopoczucia i naprawdę dobrze zaczynam się czuć.

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
no i dyskusja wreszcie jest z wieloma aspektami


Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krasnall ja sie niczego nie boje a juz napewno nie sterydow. Jak bym chcial to juz bym dawno bral ale mysle ze wycisne jeszcze cos z siebie bez koksu. A w przyszlym roczku...
Pozdrawiam!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parabolan

Następny temat

znowu metanabol

WHEY premium