SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po 5 tygodniach metki ile czekac trzeba zeby znowu ja moc zjesc?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 697
czesc jestem tu swiezakiem i z zapytaniem o dobra rade
jesli mialem cykl metki 5 tygodni i doblok 2 tygodnie to czy moglbym teraz znowu metke pojesc jeszcze ze 3 tygodnie i dopiero odblokowac i zrobic przerwe przed kolejnym juz porzadnym cyklem chodzi mi o to ze bede mial wesele i chcialbym sie lepiej spompowac;) dzieki za porady typu puknij sie w glowe itp. wiem ze to nie zdrowo tylko chce wiedziec czy ma to szanse jakiegos bytu czy nic nie da plusy minusy dzieks
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Bezsensu.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 697
slyszalem o tzw.dwutygodniowkach np to by nie bylo cos w ten desen ala ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Jak chcesz się napompować to idź do maca i zapij boosterem azotu jakimś.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 341
Pompa przed weselem to jest to!!;):P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
trzeba było nie robic pct tylko lecieć dalej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 697
no wiem ale teraz juz jestem po clomidzie i tribulusa jem dalej nie zablokowalo mnie napewno mocno..ok czyli wcinac ta mete przez ten czas z hepatilem i hepafastem i pozniej zrobic przerwe i nic nie bedzie zlego ? towaru mam duzo nie chodzi mi o marnotractwo (choc nie lubie marnotrawic;) wiem ze zanim sie meta wkreci to zajmie chwile ale z drugiej strony juz po paru dniach poczuje a sa ludzie co robia dwa tygodnie on i dwa off non stop tylko bez odbloku ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 697
lodizanin daj rade bo masz doswiadczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 697
pct juz zrobione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 943
bez sensu robiłes pct, trzeba bylo leciec cały czas. no na wesele to musze być naj**any jak bombowiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 697
ok pct zrobione co sie stalo to sie nie odstanie ;( dobry plan to polowa sukcesu a to nie bylo planowane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STANAZOL WINSTROL SPORTY WALKI

Następny temat

jaki odblok po cyklu

WHEY premium