SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plywanie trening

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 921
jak trenuja profesjonalni zawodnicy?? jak wyglada trening plywania, wykonuje sie jakies konkretne cwiczenia czy po prostu plywa plywa i jeszcze raz plywa?? i od czego zalezy to ze np. Michale Phelps jest szybszy od kogos tam innego...??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
jest masa ćwiczeń/zadań,a generalnie trzeba pływać,pływać,pływać i jeszcze raz pływać!ściana,ściana i tak przez cały rok od 800 do 2000km.

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3017
nawet Pudzian powiedział że jak wypije 200-300 ml wódki to ma 3 tyg treningu do tyłu, przy jego górze mięśni. ja niestety piję co tydzień tak 4-6 Bronków jak wychodzę w week. na miasto i jeśli w Pt. robiłem przysiady to czuje brak regeneracji w Pn.

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
taka namiastka



pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 921
boleek chyba porywam sie z motyka na slonce... zdolowales mnie tym filmikiem nieco... :)
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
Ale Blagiat, Ty sie nie dołuj tylko ciesz że trening pływacki to nie jest tak jak to ująłeś w pytaniu "pływają i pływają" czy od ściany do ściany, tylko pełna różnorodność - wcale nie musi być nudno - ba nawet nie może być "swim less, more drill" jak mawiaja trenerzy.
Kiedyś czytałem wywiad z trenerem triathlonu, ten stwierdził , chcesz biegać szybciej, biegaj(czyt. trenuj) więcej, chcesz pedałować szybciej, pedałuj(trenuj) więcej, chcesz pływać szybciej, pływ.. o nie nie tu sprawa sie komplikuej
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 921
Boleek leci sog za wsparcie duchowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
he,trening nigdy nie jest nudny,ale to pływanie od ściany do ściany,nieważne czy płyniesz ćwiczenia,zadania czy sprawdziany!to jest pływanie od ściany do ściany,no czasami może zdaża się trening zakładający wyjście z basenu na chwilę.można dodać siłownię i inne rzeczy,ale zawsze podstawą jest monotonne pływanie!co do triathlonu to co innego,pływanie w triathlonie jest inne ponieważ to inna dyscyplina sportu!

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
shula - zgoda, jeśli chcesz wyników to swoje przepłynąć na treningu musisz i to od ściany do ściany, ale całe szczęście nie jest tak że przychodzisz i walisz 100 basenów konkretnym stylem i to 5 dni w tygodniu - szlag by mnie trafił, i poza tym jak to by sie liczyło 74,75,76....- a tak 4 seria 3 ćwiczenie - dla mnie jakoś tak bardziej mobilizująco jest

blagiat - jeszcze za bardzo nie czaje o co z tymi sogami chodzi ale dzięki (dopiero wczoraj sie tu zapisałem)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 921
Mad-Mike wlasciwie to nei wiem czemu tym alkoholu napisales ale jak juz jestesmy w temacie to:
alkohol u mezczyzn zawartosc alkoholu srednio w 2-3 browcach ( a u kobiet w 1-2) w organizmie ma wiecej plusow niz minusow, np rozszerzaja sie naczynia wlosowate, plotki glosza ze oczyszcza nerki ale to raczej jakis pic na wode, ogolnie poprawia sie ukrwienie i to glowny powod dla ktorego np kolarze na tour de france pija sobie po etapie browarka co prawda 1 ale zawsze, a co do braku regeneracji to masz slusznosc alkohol potwornie spowalnia regeneracje potreningowa wlasnei przez to ze scina bialka (rozbij jajko do szklanki, wlej troche denaturatu i zobaczysz co dzieje sie w Twoim organizmie jak pijesz za durzo i za czesto...)

sie rozgadalem ;P a wiec Boleek te sogi to jak kumam w taki sposob ze po prostu sa to punkty przyznawane uzytkownikom przez uzytkownikow za dobre posty ich ilosc swiadczy o poziomie info. oraz ogolnm wkladzie na forum :) ja nie mam ich zbyt wiele :P hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
Tak też sądziłem, z racji tego że poszerzyłeś moją wiedzę na temat sogów - też ci przyznam (mam nadzieje że nikt mnie nie wykopie za swego rodzaju TWA) a co tam.
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie wybrać Giant vs Kely's ...

Następny temat

Trening ogólno-rozwojowy 14 lat.

WHEY premium