SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plecy - zaawansowani do dzieła :-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3997
Witam. Chce poszerzyc plecy. Nie mam wyciągu, więc sćiąganie drążka odpada. Mam za to drążek ale jestem za słaby + za cięzki by moc sie na nim dobrze i wogole jakotako podciagac jak wiec rozwalic w szerz moje plecuchy? pomocy, uważam ze taki problem nie dosiegnal tylko mnie. pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777
1. Podciąganie sztangi w opadzie do brzucha podchwyt 3-4 serii po 12-8 pow.

2. Podciąganie sztangi do klaty w opadzie nachwyt szeroki uchwyt 3 serie po 12-8 pow.

3. Podciąganie sztangielki do boku w opadzie 3 serie po 12-10 pow.

4. Podciąganie sztangi T do brzucha 3 serie po 12-8 pow.

Nigdy nie dojdziesz do Celu nie kochając tego co robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47531
Apokalipsa wysłał Ci wg mnie genialny artykuł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testy sprawnościowe do szkół wojskowych

Następny temat

Trening do oceny-staż 18 miesiecy

Wiecej