SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan treningowy na 800 metrów dla początkujących

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17
Mam pewien problem, ponieważ stwierdziłam, że chcę składać podanie na fizjoterapię na AWF, więc przede mną testy sprawnościowe. Niestety, od ponad 2 lat nie ćwiczę z powodu kontuzji kolana - zerwane ścięgno pierwszego stopnia i pęknięcie łękotki w 2 miejscach na linii krwionośnej. Rehabilituję się cały czas, ale pomaga to jedynie na chwilę. Lekarze proponują zabieg, ale nie wchodzi to w grę. Aktualnie jest lepiej, zmagam się jedynie z bocznym przyparciem rzepki i chondromalacją rzepki II stopnia, która jak uświadomił mnie rehabilitant będzie się pogłębiać przez boczne przyparcie rzepki. Czy jeśli zacznę wzmacniać mięśnie i zrobię zastrzyk z kwasu hialuronowego to mam szansę żyć na sportowo? Czy ktoś z Was wie jak rozpisać trening, żeby nie ingerować zbyt mocno w staw kolanowy, a osiągnąć to o czym marzę? Na przygotowanie się do tego testu sprawnościowego mam około pół roku. Oprócz tego jest też do przepłynięcia 50m na basenie, więc może można jakoś te treningi połączyć.
Będę wdzięczna za każdą pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Philips Lumea- Depilacja

Następny temat

ubrania uciskowe

WHEY premium