SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan treningowy masa do sprawdzenia :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
Witam chciałbym pokazać mój plan treningowy po długiej przerwie z bardzo amatorskim ćwiczeniem chciałbym trenować bardziej poważnie dieta w trakcie budowy :) chodzi mi o trening na mase.
Więc poniedziałek
Klata+ triceps
wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 3 serie po 10 10 8 powtórzeń
wyciskanie francuskie sztangi na leżąco 3 serie po 12 10 8 powtórzeń
wyciskanie sztangi na skosie gornym 3 serie po 10 10 8 powtórzeń
triceps na poręczach 3 serie po 10 powtorzen kazda
wyciskanie sztangi na wąsko 3 serie 10 10 8 powtórzeń
rozpiętki na płasko i na skosie górnym po 2 serie 10 powtorzeń
Wtorek
biceps + barki
uginanie naprzemienne stojąc 3 serie po 12 10 8 powtórzeń
wyciskanie hantli siedząc nad głowe 3 serie po 10 10 8 powtórzeń
uginanie ramienia siedząc w podporze o kolano 3 serie po 10 10 8 powtórzeń
podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3 serie po 10 10 8 powtórzeń
tzw. 21 na stojąco 3 serie
unoszenie hantli w opadzie tułowia 3 serie po 10 10 8 powtórzeń
Środa wolne

Czwartek
plecy
Wiosłowanie 3 serie po 10 10 8 powtórzeń
skłony ze sztangą "dzień dobry" 3 serie po 10 10 8 powtórzeń
szrugsy 3 serie po 10 10 8 powtórzeń
wiosłowanie stojąc 3 serie po 10 10 8 powtórzeń
piątek
nogi+ brzuch niestety jeszcze nie ułożyłem dodam że w tych wszystkich ćwiczeniach z kolejną serią dokładam ciężaru .
Proszę sprawdzcie czy taki trening się nada by nabrać trochę masy oczywiście dieta odpowiednia będzie . Jak to jest z tymi seriami lepiej 3 czy 4 ile powtórzeń ? może jakieś ćwiczenia zastąpić może coś dodać ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
cienizna- a ankieta gdzie?

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

no i czy aby napewno piszesz we właściwym dziale[dla zaawansowanych]...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2013-12-19 20:59:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Ten plan nie bardzo się nadaję... Jeżeli mieszasz tak partię jak rozpisałeś to nie rób tego. 4 serie klata i dopiero 3 serię triceps i tak samo z innymi partiami. Dobra w skrócie:
-klatka [ daj 4 ćw 3 s] triceps [3 ćw 3 serię]
-biceps i barki [Biceps może być, barki 4 ćw(w tym 2 izolowane po jakieś 12 pow) 3 serię]
-plecy[daj drążek lub ściąganie drążka wyciągu górnego, zostaw wiosłowanie stojąc i "dzień dobry" np. po 4 serię wszystko]

I jak masz możliwość to nie ćwicz dwa dni pod rząd(pon-wt) bo triceps nie ma kiedy się zregenerować(przy barkach też pracuje). Ja UWAŻAM że taki plan na początek byłby ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
dzięki za odpowiedzi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
Więc plan taki sobie he . Niestety nie posiadam drążka ani wyciągu to może jakie ćwiczenia zamiast wiosłowania i dzień dobry ? plan układałem tak aby trenować każdy mięsień z danej parti rozpiskę ćwiczeń które na jaki mięsień działają brałem z tej strony http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp . A co jeśli chodzi o ilość powtórzeń ? może jakieś ćwiczenia dodać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
A doradziłby ktoś jaki trening na brzuch i nogi ? chciałbym dodać że gram w piłkę przynajmniej raz w tygodniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Chłopie - zadajesz takie pytania, że rada może być tylko i wyłącznie jedna:

Marsz do działu dla początkujących. Czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj - najlepiej jeszcze ze zrozumieniem. Bo tu to nie ma za bardzo o czym z Tobą rozmawiać. Nie ma żadnych podstaw i jakiejkolwiek wspólnej płaszczyzny porozumienia. Na pewno nie jesteś osobą zaawansowaną w treningu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
Wiem wiem przepraszam pomyliłem działy już zmykam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana treningu

Następny temat

Nogi STOJĄ w miejscu

Wiecej