SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan treningowy (łączenie rozpiętek z łopatkami)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10799 Napisanych postów 47747 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich ;)

Mam prawie 18lat, 170cm, 63-65kg wagi. Cwicze prawie 2lata.
Na każde ćwiczenie robie 4serie, ok. 10powt.
Wcześniej cwiczylem 5x w tyg.
(oczywiście plan zmieniam co 3-4miesiące)

Pon - klatka
Wt - biceps + triceps
Sr - Plecy + przedramie
Czw - Uda + tyły barkow
Pt - Barki + kaptury

Teraz potrzebuje plan na 3-4x w tyg. Z piątkiem wolnym.
Może być taki plan ? Troche nie typowy ;o

Pon - barki + triceps + kaptury
Wt - wolne
Sr - Klata (2-3ławki BEZ ROZPIĘTEK) + Plecy (BEZ ŁOPATEK)
Czw - Rozpiętki (2cwiczenia) + Łopatki (2cwiczenia)+ biceps
Pt - wolne
Sob - Uda

Proszę o rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6899
dla mnie najlepiej jest
pn klata tric
wt wolne
sr plecy bic
cz nogi barki

i jak lubisz to przedramie z barkami np ps czwartek ciezki ale cóż :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10799 Napisanych postów 47747 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
heh ;) no tez mi tym najlepiej idzie :p tylko tym planem cwiczylem Czerwiec - Wrzesien :] i nie wiem czy znow powinien tym samym.. czesto ten plan stosowalem bo duza partia dobrze rozgrzewala mniejsza :) i zawsze wszystko fajnie rosno :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 96 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126370
...no ale coś slabo ci idzie- 3 lata treningu a waga max. 65kg., pewnie twój trening nie jest dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb.
może przyczyna tkwi także w złym odzywianiu.

próbowales kiedykolwiek FBW?- wlaśnie trzy razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
tzn. rok temu załapałem świeżba i miałem 3miechy przerwy(dermatolog nie wiedzial co to jest), później byłem w Holadnii w pracy 3tyg.. (więcej tam nie pojade... 12kg spaliłem w 3tyg przy 18godzinnej pracy, zabrałem tam ze sobą gainera, ale nie pomógł za dużo.. 3przerwy na 18godzin roboty i sztuczne jedzenie) od wakacji przytylem 15kg. Nawet nie mysle o tym zeby na wakacje robic rzezbe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
tak, probowalem - na poczatku gdy zaczynalem cwiczyc po obwodowce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 96 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126370
w takim razie proponowalbym powrócic na jakiś czas do tej metody, ew. zastosowac split- podwójnie dzielony, z krotkimi treningami, ale bez jakiejs specjalnej taryfy ulgowej, aczkolwiek musza to byc treningi rozsądne- a napewno nie monotonne jeżeli chodzi o dobor obciążeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6899
Nie wiem zrobisz jak chcesz uwazam ze te polaczenia ktore napsialem sa dosc dobre, a co do rozpietek i lopatek na osobnym treningu to raczej zly pomysl.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1023
trochę za mało czasu na regenerację rąk. ja widzę to tak:
poniedziałek: biceps triceps barki i przedramiona
środa: uda i łydki
piątek: klatka i plecy

brzuch można robić w dni nietreningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
tzn. z ciężarem.. jak zrobie 10powt. i jest np.3seria to zwiększam ciężar lekko żeby zrobić z 8-9powt. + na ostatniej serii 1 do 2powt. wymuszone ktoś mi lekko pomoże.

A co to jest split ?

A co do planu to właśnie też uważam, że nie jest to najlepszy pomyśl, dlatego wolałem zapytać :) Dzięki za plany :)
A na Uda np. moge zrobić 3-4ćwiczenia (pierwsze przysiady) po 4serie i łydki + np. jeszcze jakaś duża partia ? np. Plecy ? Czy za dużo ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa z później rzeżba?

Następny temat

Rzezba na masie?....

Fruzelina