SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan poczatek rady wskazowki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 921
Witam!
Od jutra chcialbym realnie przyspieszyc wzrost moich miesnii:) totez mam kilka pytan odnosnie ukladania planu treningowego diety (choc co do diety to nei ten dzial chyba:) i licze rowneiz na kilka rad. Zaczynam praktycznie od zera waze 65kg, 172cm generalnie to nei mam jakichs szczegolnych tylow co do kondycji i kasztaltu, ( dziewczyna twierdzi ze dobrze wygladam:P ) ale ogolnie to jestem maly.
Pytania:
1. Co sadzicie o treenowaniu na silce i jednoczesnym treningu aerobowym przy zalozeniu ze weekend jest wolny to czy nogi powinny byc na koncu planu czy na poczatku? (pon czy piatek?)
2. Czy zanim zaczne z programem powinienem poczatkowo swobodnie trenowac na silce nie przeciazajac sie, robic cos w formie bazy pod przyszly trening?? jesli tak to jak dlugo ( robilem cos takiego przez ostatni tydzien ale wczesniej cwiczylem juz na silce , z tym ze mialem kilkumiesieczne przerwy)
3. Jaki program polecacie, w moim stanie chyba powinienem zaczac od budowania masy wiec co i jak?
4. Dieta chyba wysokobialkowa, zero chlania, ale co konkretnie i w jakich porach?
5. Basen, bieganie jazda na rowerze spowolnia przyrost masy ale czy da sie cos zbudowac niewykluczajac tego typu cwiczen, nie chcialbym rezygnowac z jednego na rzecz drugiego, przynajmnej jeszcze nie...

To chyba tyle, przepraszam bo podobny temat na pewno sie juz pojawil ale zalezy mi na radach odnosnie mojej osoby, prosilbym rowniez o podstawowe suple zebyy nie przegiac na poczatku etc.
Z gory dzieki za odpowiedzi pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
na dobry początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 921
dzieki wielkie :) SOG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maszyna do cwiczen w domu??

Następny temat

plan na mase - do oceny

WHEY premium