SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan na siłe klatki potrzebuję !!!!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10905
Potrzebuję planu na siłe klatki-takiego co używają go trójboiści.
Za podanie planu sog !!!!!!

Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3970
http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=17478

warto przetestować

PRACUJ CIĘŻKO A BĘDZIESZ WIELKI !!!
>>> www.WEB-CLUB.prv.pl <<<

Dzielność nie jest właściwością ciała, lecz duszy; stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12 Napisanych postów 1741 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27249
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12 Napisanych postów 1741 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27249
Jeżeli chcesz dowiedzieć sie czegoś wiecej podaj swój dotychczasowy plan,wyniki technike jaka stosujesz itp.

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To mi starczy wielkie dzięki i sog wędruje oczywiście do ciebie.

Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, kochaj przyjaciól, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie. Uczynią cię one silnym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkosci.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4054 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10579
Chester007, ze strony Pawła Pracownika weź sobie szczególnie do serca jego komentarze. Komentarze rekordzisty Europy w wyciskaniu leżąc wagi lekkiej (pamiętam gdy drobniutki Paweł Pracownik zaczynał i startował w trójboju - wyrósł na jednego z najlepszych). Jeśli przejrzysz to forum, to również, obok schematów treningowych, przeanalizuj to co skomentowali inni. Często przynosi to równie wielkie korzyści jak sam plan treningowy.

Ciekawi mnie też czy wierysz w prawidła podane w swoim podpisie? I czy je stosujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Parker wierze w te prawidła-wierzmy w nie wszyscy !!!!!!!!!!!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przede wszystkim należy poznać swój organizm.Coś co dla jednego bedzie lekarstwem dla innego pozostanie trucizną.

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Chociaż powiem że własnie rady Pawła sa dla mnie dobre.

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4054 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10579
Chester! Ja nie wierzę w te prawidła!

Sam sobie zaprzeczyłeś pisząc: Napisałeś: "Staraj się być najlepszy, rób więcej, niz możesz, (...), mów prawdę (...). Przestrzegaj tych zasad, będziesz panem samego siebie."

Starając się być najlepszym, pracować ile wlezie i mówić prawdę robisz z siebie niewolnika innych ludzi. Zwłaszcza gdy pracujesz w firmie z wieloma pracownikami i możliwość podrzucienia ci pracy drastycznie rośnie. Nie radzę się do nich stosować, jeśli chcesz pozostać wolnym człowiekiem! (A sporo zawodników ostatni człon poprzedniego zdania muszą traktować dosłownie... /-D ) A szczególnie gdy chcesz mieć jeszcze czas dla siebie, swojej żony czy dziewczyny, czas dla rodziny, czas na swoje hobby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Każdy powinien mieć swoje motto życiowe którym się kieruje- takie jest moje zdanie.Ja mam zamiar stać się panem swego losu a nie jakimś niewolnikiem.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17700
Nie rozumiem po co cała polemika.
Tekst o tym by być najlepszym, pracować więcej itd. to fragment wypowiedzi Arnolda Schwarzeneggera.
Nie wydaje mi się by był on niewolnikiem pracy.
Pozdrawiam!

Pecuniae imperare non servire oportet
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strong Meni a sterydy

Następny temat

Pomozecie ? :-D

Black weekend