SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan na mase ! FBW ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 510


Chce przybrać nieco na masie, Jaki plan polecacie ? FBW czy może ten plan Joe Weidera. Głowny cel to klata i triceps te partie mam najsłabsze. Nie wiem też czy dobrze robie bo troche tłuszczyku u mnie jest i czy najpierw nie powinna być jakaś redukcja?


Płeć : Mężczyzna

Wiek : 16

Waga : 65

Wzrost : 176

Cel treningowy : Masa

Staż treningowy na słowni : brak

Uprawiane inne sporty : w-f, gra w piłke, trening w domu(brzuszki, pompki itd.)

Dostęp do sprzętu: drążek, dwa hantle, (z tego moge zrobić sztange) obciążenie: 4x1,25kg ,4x2kg , 4x2,5kg. całość: 23kg, (ew. moge coś do kupić, bo o profesjonalnej siłowni nie ma mowy mieszkam w malutkiej miejscowości) Ławke jakoś też bym zrobił ;)

Dieta : z tym jest u mnie cieżko, ciężko by mi było przestrzegać diety bo nie zawsze moge itp itp, ale zajrze w dział odżywianie.

Przeciwskazania medyczne : nie mam

Zażywane suplementy : nie zażywam ale jeśli by pomogły ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 510
A wiec juz wywaliles wazne cwiczenia na dwuglowy, tylko po co?

daltego ze nie mam jak wykonac tego cwiczenia...
mozna je jakos zastapic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
nie ma z czego redukować, masuj
zacznij od ACT albo lekkiego FBW

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Weiderowskie ACT jak najbardziej
wejdz w link w moim podpisie i masz gotowy plan.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
Dlaczego wszyscy od jakiegos czasu klepia ten plan weidera ? Nie mowie ze jest on zly ale moze sie okazac przereklamowany...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Dlaczego wszyscy od jakiegos czasu klepia ten plan weidera ? Nie mowie ze jest on zly ale moze sie okazac przereklamowany...

od jakiegos czasu dopiero jest na forum, jakbys przeczytal ksiazke,i troche informacji na temat Joe Weidera to moze bys zrozumial ze to jest gwarancja, a nie puste slowa.

Przereklamowany? uzasadnij.

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-08-31 22:09:40

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
od jakiegos czasu dopiero jest na forum, jakbys przeczytal ksiazke,i troche informacji na temat Joe Weidera to moze bys zrozumial ze to jest gwarancja, a nie puste slowa.

Przereklamowany? uzasadnij.


Dlaczego odrazu skaczesz na mnie ze slowami ze nie wiem kto to Joe Weider... co do przereklamowanego to np a6w tego samego autora to tez nie jakis super cud cwiczenie na miesnie brzucha... skonczylem go jakis czas temu... efekty porownywalne ze zwyklymi cwiczeniami na brzuch... co nie znaczy ze innym moze nie przynosic fajnych efektow

Szanuje autorytet Weidera ale jesli autor chcial cwiczyc FBW moze sprobowac a efekty wcale nie musza byc gorsze

Zmieniony przez - malywielki w dniu 2008-08-31 22:17:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Dlaczego odrazu skaczesz na mnie ze slowami ze nie wiem kto to Joe Weider...
nic nie skacze to raz, normalnie napisalem, jakos to zle widzisz, widocznie i nie przekrecaj tego co napisalem.

co do przereklamowanego to np a6w tego samego autora to tez nie jakis super cud cwiczenie na miesnie brzucha...
co ma a6w do Weiderowskiego ACT?? plan na brzuch a plan na cale cialo,dla poczatkujacego, ktore uczy podstaw, i niesie za soba ogrom efketow, ktore sa widoczne glowym okiem. Co ma jedno z 2 wspolnego?

Co do a6w, na forum jest juz stereotyp ze a6w nie warto... jakby "kilka osob" (ktore maja cos do powiedzenia a forum) sie uparlo ze jest inaczej to za jakis czas by sie to zmienilo, tyle, a6w na brzuch bdb ale zalezy w jakim celu, co cel "kaloryfer" to zaden cel, od tego to jest dieta, i sprowadzenie sie w kierunku redukcji. Ci co mysla ze po a6w zeba mieli rozbudowany brzuch mijaja sie z celem.

Bez obrazy ale ktos kto podwaza wiedze, autorytet Joe Weidera, tylko potwierdza swoja nie wiedze, tymi planami cwiczyli najlepsi. Ksiazke warto przyczytac, bo znajduje sie tam wiele pomocnych wskazowek, planow, teorii ktore byly przetestowane, i przynosily najlepsze efekty...

Szanuje autorytet Weidera ale jesli autor chcial cwiczyc FBW moze sprobowac a efekty wcale nie musza byc gorsze
To co ktos chce a co jest odpowiednie zazwyczaj jest odmienne.
Po co kogos pchac w nie odpowiednia strone jak mozna mu otworzyc oczy, i powiedziec co i jak.

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-08-31 22:24:17

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
Spoko... nie obrazam sie ale nie lubie jak ktos komus karze cos robic... nie wiem jakie zdanie ma autor ale ja wiem to co wiem o kulturystyce i to ze "tymi planami cwiczyli najlepsi" nie znaczy ze trzeba nimi cwiczyc... wlasnie o to chodzi cwiczyli najlepsi a on jest poczatkujacym nie musi cwiczyc odrazu tak jak arnold albo ktos..."jakbys przeczytal ksiazke,i troche informacji na temat Joe Weidera to moze bys zrozumial ze to jest gwarancja," nie musze czytac ksiazek Weidera i jego metod treningu... gwarancja sukcesu jest przedewszystkim dobre odzywianie sie, rozsadny i dobrze rozplanowany trening... szanuje twoj autorytet jakim jest Joe Weider lecz nie musze robic tego co Joe Weider kazal czy doradza...

Sry co do pierwszego zdania... chodzilo mi o narzucanie nie o rozkaz...

Zmieniony przez - malywielki w dniu 2008-08-31 22:31:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
i to ze "tymi planami cwiczyli najlepsi" nie znaczy ze trzeba nimi cwiczyc... wlasnie o to chodzi cwiczyli najlepsi a on jest poczatkujacym nie musi cwiczyc odrazu tak jak arnold albo ktos..."j


To jest plan stworzony z mysla o poczatkujacych a nie o Arnoldzie. Arnold tutaj nie ma nic do rzeczy, to nie jest plan a'la plany Arnolda z netu, ktore sa nic nie warte.To jest sprawdzony plan, ktory jest gwarancja
, nauczenia sie techniki i pojecia podstaw o treningu.
To nie jest plan zawodowca,to jest plan stworzony przez swiatowa slawe, dla ludzi ktorzy chca rozsadnie wykorzytac pierwsze miesiace na rozwiniecie sily, masy wytrzymalosci.

Ty nie musisz robic, nikt ci nie karze, masz swoje powody ok, ale to jest odpowiednie dla poczatkujacego ktory stawia pierwsze kroki na silowni to wlasnie ACT, a nie zadne FBW.


" nie musze czytac ksiazek Weidera i jego metod treningu... gwarancja sukcesu jest przedewszystkim dobre odzywianie sie, rozsadny i dobrze rozplanowany trening...
wlasnie trening, samo odzywianie nic ci nie da.



Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-08-31 22:40:25

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1816
wlasnie trening, samo odzywianie nic ci nie da. nie jednego bez drugiego ani na odwrot... i to i to jest wazne, ale w kulturystyce jak i w zyciu sa rzeczy wazne i wazniejsze... dla wielu i dla mnie najwazniejsze jest odzywianie, potem trening a dopiero na koncu odpowiednia suplementacja... tak jak mowie nie ma jednego bez drugiego... co do tego planu troche sie pomieszales bo najpierw mowisz ze tym planem cwiczyli najlepsi a raczej watpie zeby np od 15 roku zycia "najlepszych kulturystow" Joe Weider juz od wtedy ich trenowal,raczej kazdy z tych najlepszych stawial swoje pierwsze kroki sam wtedy nie bylo tylu zrodel informacji jak teraz i chyba nawet nie bylo tego treningu weider (ale moge sie mylic ) co do dalszej twojej wypowiedzi zgadzam sie ze jest to trening z mysla o poczatkujacych...

Zmieniony przez - malywielki w dniu 2008-08-31 22:48:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nic sie nie pomieszalem, co do tego co napisales, klaniaja sie informacje na temat Weidera oraz jego planow a wystarczy przeczytac. Źródeł jest duzo, wystarczy poszukac.

Tutaj tak dla przykladu cytat z mojego artu.
To takie male info co do 2 plany, splita partia 2x w tygodniu, gora/dol.

"Program treningowy jest bardzo podobny do tego który był opracowany dla Rega Parka, kiedy był trenowany pod okiem Weidera przed osiągnięciem, tytułu mistrza świata (MR. Universe). Są one prawie identyczne jak te którymi posługują się Lee Haney - Mr. Olimpia, i Cory Everson - Ms. Olimpia. Możecie wiec korzystać z tych programów z dużym zaufaniem wiedząc ze zostały one starannie wyselekcjonowane przez zespół naukowych badaczy Weidera, i oparte na jego własnych doświadczeniach, jak i doświadczeniach mistrzów świata.
"

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-08-31 22:52:42

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT>FBW>co dalej?

Następny temat

Pomocy w ulozeniu planu Cwiczen.

WHEY premium