SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan cwiczen

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
Witam
Mam 22 lata i moja waga wynosi 80kg. Chcialabym schudnac conajmniej 20.
Moja dieta wyglada tak:
Sniadanie : owsianka z 2 lyzkami jogurtu naturalnego, z owocami
Lunch: 2 kanapki z pelnoziarnistego chleba z albo jajkiem albo tunczykiem z warzywami
Kolacja: Kurczak z ryzem i warzywami lub inne

Zapisalam sie tez na silownie, cwicze od miesiaca ale oczywiscie efektow nie ma. Dlatego zalozylam ten watek z prosba o pomoc w ulozeniu mi planu na silownie
Obecnie mam do dyspozycji bieznie, dwa rozdaje orbitreku, rowerek i "schody"
Cwicze 5-6 razy w tygodniu po 1 godz
Zazwyczaj 2 dni na biezni (biegne przez 25 min, potem maszeruje na podwyzszeniu), 2 na orbitreku, jeden na rowerku lub schodach
Po tym zazwyczaj wykonuje cwiczenia silowe np jeden dzien tylko na brzuch, jeden na nogi, jeden na rece i plecy. I potem od nowa.
Tetno serca utrzymywalam nie wiecej niz 65% i cwiczlam niezmiennym tempem.
Obecnie planuje zmieniac tempo na przemiennie z 65% na 85%

Jak powinnien wygladac moj tygodniowy plan cwiczen zeby pojawily sie efekty? Nie jestem w najgorszej kondycji wiec nie musze uzywac planow dla poczatkujacych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardziej zaawansowane plany są dla osób, które opanowały ćwiczenia na wolnych ciężarach. Jeśli na siłowni zajmujesz się rowerkiem i orbitrekiem... cóż, powodzenia w leczeniu kontuzji. (Jako początkująca nie mam doświadczenia w treningach, dziewczyny coś Ci pewnie zaproponują).

No i miska- na pierwszy rzut oka zdecydowanie za mało kcal- dla jasności wrzucaj w dziennik żywieniowy na potreningu, a tu wklejaj w formie zrzutu- szefowym raczej nie będzie się chciało liczyć, ile zjadłaś kcal i rozkładu BTW, musisz o to zadbać sama. ;)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy tu jest mowa o SIŁOWNI czy o maszynkach aerobowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
o tym jak mam cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SIŁOWO, tzn. z ciężarami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
czyli nie robic areobow w ogole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skąd mam wiedzieć, skoro nie mam pojęcia, jak wygądasz, jak jesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak nie teraz to kiedy! Pomoc przy redukcji

Następny temat

Proszę o pomoc w zakupie i dobraniu hantli .

WHEY premium