SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan FBW (po przerwie)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Kulturystyka i Fitness.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem prawie 2 miesiące przerwy w treningach.. trchę zmieniły się moje warunki sprzętowe - miałem pseudoławeczkę, a teraz jej nie mam.. przepadło mi dużo ćwiczeń na klatę :(

podam plan FBW który właśnie zacząłem. proszę o korektę/porady/pomysły.

1. Drążek nachwytem 3xmax + podchwytem 2xmax (wychodzi 6-10powt w serii)
2. Pompki - na podpórkach; różne warianty 4x 20-30powt (dają w kość lepiej niż zwykłe pompki)
3. Hack-przysiady/syzyfki 3-4serie po 15powt (mam mało obciążenia)
4. wyciskanie sztangi zza karku 2x15 (na barki ponoć lepiej działa więcej powtórzeń)
5. wznosy ramion bokiem ze sztangielkami 2x15 /zamiennie - "w opadzie"
6. wyciskanie francuskie sztangi łamanej stojąc 3x12
7. uginanie ramion ze sztangą łamaną/sztangielkami/etc-zamiennie. 3x12
8. przedramiona - tutaj stosuję ćwiczenia spoza kanonu klasycznej kulturystyki: uginanie Zottmana/nawijanie linki z obciążeniem na kijek/powerball!!/ściskacze - 3xmax - to już w sumie bardziej zabawowo.. czy może zabawy zostawić na dni nietreningowe, a na treningu normalnie szangielkami przećwiczyć przedramiona?
-uginanie nadgarstków nachwytem 2x20
+podchwytem 2x20?

na brzuch robię zgodnie z zaleceniami KIFu i Rossa Enamaita - gigantseria składająca się z różnych ćwiczeń (na górne i dolne mięśnie brzucha) które sobie przeplatam - i trwa to około 10 minut i wychodzi 300-400 powtórzeń..

posiadany sprzęt - 40kg obciążenia; sztanga prosta i łamana; 2 sztangielki; stepper.

na stepperze staram się ćwiczyć 3-5xtyg po 45-60 minut.

nie mam odpowiednio dużo obciążenia żeby porządnie przećwiczyć nogi czy plecy, dlatego zwiększam intesywność treningów krótkimi przerwami czy wstępnym zmęczeniem mięśni (akurat nie w powyższym planie).


CEL: REDUKCJA

proszę o porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydawało mi się, że założyłem ten temat w dziale TRENING W DOMOWYCH WARUNKACH - prośba do MODa o przeniesienie go tam!

Zmieniony przez - panteon w dniu 2009-04-19 21:20:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gumy...?

Następny temat

Co po A6W?

WHEY premium