SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plan 4 dniowy, rok stażu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1213

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
Witam! Chciałem żebyście ocenili ten plan. Jakby ktos sie pytał chodze już rok na siłke, mam 16 lat, ok. 160cm i 52kg.

I:

1) Klatka

a) W.L. 4x8-6
b) Wyciskanie sztangielkami w skosie 3x 10
c) Wyciskanie w wąskim uchwycie 3x >4,<8
d) rozpiętki 3x 10

2) Nogi (superserie)

II-IV:

1) Plecy

a) Ściąganie drążka do klatki 4x 12
b) Ściąganie drążka za kark 3x 8
c) Wiosłowanie 3x 10
d) Unoszenie tułowia z ciężarem na ławce rzymskiej 3x max

2) Biceps i Triceps (superserie)

1a) Zginanie przedramion gryfem prostym, stojąc 4x 10
1b) Wyciskanie francuskie 4x 12-8
2a) Modlitewnik 4x 8
2b) Pompki na poręczach 4x max

3) Brzuch (serie łączone)

a) Skłony tułowia na dużym skosie 4x max
b) Skłony tułowe na małym skosie ze skrętoskłonem 4x max
c) Spięcia na ławce poziomej 4x max

III:

1) Klatka

a) W.L. 4x 10
b) Ściąganie linek na bramce 4x 10-8
c) Rozpiętki ze sztangielkami 3x 16

2) Naramienne

a) Wyciskanie na suwnicy z przodu 4x 8
b) Zginanie ramion na bramce 3x 12
c) Obwodzenie ramion ze sztangielkami 3x12

PS. Otwieram sonde w celu łatwiejszego oceniania.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie wiem dokładnie co jest celem, lecz myslę, że po roku treningow twój stosunek wagi do wzrostu powinien byc lepszy- gdzieś musi tkwic błąd- pewnie w treninngu i w odzywianiu?
ew. mialeś/masz/ inne cele niż masa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
inne cele niz masa? moim celem nie jest masa, mimo tego ze stusunek wagi do wzrostu jest niski to nie wyglądam na takieko chudego jak sie wydaje. zelyzy mi na tym zeby rosneła moja siła i polepszał sie moj wygląd ale przy tym utrzymac cały czas stałą wagę 52kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
Nie napisałem co na nohi robie:)

a) Prostowanie nóg siedząc 4x 10
b) Zgina podudzi leżąc na brzuchu 4x 10
c) Kack maszyna 4x 10, 8, 8, 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dodaj do każdej z grup w których nie ma najbardziej podstawowego ćw.- jak przysiady, podciąganie na drążku- a plan bedzie juz dobry.

oczywiście ujmując wobec tego jakies inne

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-09-29 21:32:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
o przysiadach narazie wolałbym nie myslec poniewaz jak nieraz robiłem hack maszyne to miałem zakwasy przez tydzien a co do drązka to faktycznie musze nad tym bardziej pomyslec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
może robiłeś przysiady jednorazowo i zbyt mocno od razu- faktem jest jednak, że to ćw. działałoby b. dobrze na ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Przysiady to podstawa. A klatka dlaczego dwa razy...? No i połączenie klatka - nogi albo plecy-biceps-triceps. Trochę dziwne jak dla mnie.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pisząc o drążku i przysiadach miałem na mysli więcej ćw.- jeżeli takie zauważysz w swym planie/ich brak/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OVT: Optimized Volume Training

Następny temat

Plan 3 dniowy do oceny i ewentualnej poprawki.

WHEY premium