SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ping pong -zmiana rakietki

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8757
Witam.
Mam kilka pytan odnosnie ping ponga.
1.Ostatnio zmienilem rakietke na stiga trophy a zawsze gralem taka zwykla za 8 zl i ze wszystkimi wygrywalem a teraz cos mi nie idzie
Czy to kwestia przyzwyczajenia?Moze powinienem nia troche pograc zeby sie przyzwyczaic?
2.Czy ktos ma moze ta rakietke?Jak ja oceniacie?
3.Slyszalem ze sa rozne sposoby "ulepszania rakietek" np. wkladanie do piekarnika gumy, wtedy zmienia ona swoje wlasciwosci i lepiej sie nia gra.
Jest tez chyba cos takiego ze smaruje sie czys rakietke i po tym ma lepsza rotacje. Jakie sa jeszcze inne sposoby?

Jesli znacie odpowiedz chociaz na jedno moje pytanie piszcie. Z gory dzieki.

"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7340
Dla amatora 2 razy Donic Solo + Donic zapomniałem ewentualnie zamiast solo mogą być Ligi.Wiem bo się znam gram w Tenis Stołowego 8 długich lat ;/ tanio a dobrze.

Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1313
widze ze masz malo pojecia o ping pongu. na poczatku powiem ci tak ze ta twoja stiga to dobrej jakosci rakieta i bzdurne wkladania do piekarnika zniszcza gumy i to bedzie koniec gum. jesli chcesz aby rakieta mocna ciagla kup w sportowym klej do rakiet o ping ponga sciagaj gumy ostroznie i nastepnie poklej gumy i spowrotem przyklej---rob to zawsze przed wiekszym graniem np turniej. ja tez dlugo gralem slabymi rakietami i zanim przyzwyczaisz sie do tak duzego ciagu minie sporo czasu, lecz gdy sie juz nauczysz nia operowac to koledzy wymiekna :D

Lubie wysilek fizyczny.Bez masy nie ma klasy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8757
Ok.Dzieki za wskazowki.Z ta rakieta to nie chodzilo mi o to zeby wsadzic ja do piekarnika tylko jak sie kupuje sama deske i do tego gume to ta gume.
Tylko ze ta rakieta nie ma tak mocnego ciagu.Jej parametry to kontrola-
1920 predkosc- 1120 rotacja-1220 Dlatego chcialbym nadac jej wieksza rotacje.Gumy nie bede z niej sciagal bo potem nie przykleje tak dobrze jak byla wczesniej.A sa jakies kleje albo cos innego co sie naklada na zewnetrzna strone rakietki zeby lepiej ciagla?
1

"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4166
no pewnie, mozena kupic specjalne masci i ktore nawilzaja i wtedy lepiej ciagnie

"trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny niepokonanym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8757
Widzialem takie plyny w necie nadajace wieksza rotacje, ale sa bardzo drogie. Czy nadaja sie do wszystkich rakietek czy tylko do tych okladzin co sie kupuje je oddzielni i oddzielnie deske? Czy warto zainwestowac w te plyny? I o jak bardzo ulepszaja spin i na ile starczaja?

"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1313
ja uwazam ze nie warto bo to jest duzy koszt a po co ci ciag tak duzy mysle ze bez zbednych plynow twoja rakieta ma dobre parametry pamietaj nie sama rakieta gra ja zajalem 4 miejsce w wojewodztwie a mialem donica ze sportowego za 199zl

Lubie wysilek fizyczny.Bez masy nie ma klasy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1313
klejenie gum jest bardzo latwe niech ci ktos pokaze i szybko lapniesz to daje rotacje wieksza od masci

Lubie wysilek fizyczny.Bez masy nie ma klasy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8757
Ok.Ale moja rakieta kosztowala 67zl.To nie jest chyba az taka dobra jak mowisz.

"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8757
Juz nie wiem co mam robic.Mialem juz 5 treningow z nowa rakieta i z nikim z nia nie moglem wygrac.Wygrywali ze mna ludzie ktorych zawsze ogrywalem jak gralem zwykla rakietka(to byla firmy connect).I dzisiaj sie wk***ilem
i pod koniec treningu wzialem zpowrotem ta zwykla rakietke i wreszcie wygralem.To moze powinienem grac nia caly czas?

"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9
a ja mam stige crive 2* to dobbra rakietka??
myśke że bardziej do defensywy bo ciężka
ale całkiem śie rożciągneła
ile może kosztowac taki klej i jak to roić
czy myie mydłem coś daje??

hej wszystkim!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 834
hala graj tamtą ciągle aż się przyzwyczaisz, niektórzy myślą że liczy się tylko rakietką i jak będzie ciągnęła to będą wygrywać, g**** prawda, liczy się trening, jak ktoś umie grać to i dechą wygrywa, ja mam atemi pro 1000 za 50 i zajmuje czołowe miejsca na zawodach, ćwiczę 2 h dziennie, i gram parę ładnych lat
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

praca dla nurków

Następny temat

siła

WHEY premium