SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

pierwszy cykl po dlugiej przerwie od srodkow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 417 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 55219
Witam ,
Mam na imie Artur i bedzie to moj pierwszy cykl od 10 lat , moze napisze troche o sobie zaczalem cwiczyc w 1994 roku do 2003 caly czas bez przerw , pozniej wyjechalem z kraju , w 2004 doznalem kontuzji plecow i przestalem cwiczyc , przerwa trwala do 2010, obecnie cwicze juz 3 lata , mozna powidzec na sucho nie liczc kilku epizodow na prohormonach (moj blad chialem sprowac , nie bylo tego jak ja zaczynalem) , poprzednich cykli nie bylo za wiele ale moze wypisze srodki , test prolongatum , omnadren , winstrol , jakie to byly cykle z tego nie pamietam , to moze tyle o mnie , do rzeczy : chcialbym zrobic 14- 16 tygodni na test E , mam dostem do alpha pharma , testobolin 250 , prosilbym o rozpisanie cyklu jak rowniez hcg i odbloku , z gory dziekuje i przepraszam za dlugi post i brak polskich znakow , ponizej wklejam ankiete , aha obecnie jestem jeszcze na redukcji , koncze za 3 tyg. Dieta zawsze na 100 % , 1kg miesa kurczak , wolowina , losos , ale i czasem kangur albo strus lub bufalo sie trafi :) , wegle z ziemnakow slodkich i ryzu , tluszcz z oliwy , oleju kokosowego.

1. WIEK: 34
2. WAGA: 80
3. WZROST: 174
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka:
-udo:
-talia: 78
5. STAŻ NA SIŁOWNI: do kupy z 13 lat , aktualnie 3
6. DIETA:
-białko: 300
-węglowodany: okolo 300 , trzymam nisko bo zalewa na masie
-tłuszcz: 80 - 90
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: opisalem wyzej
8. TRENING: split 5 razy w tyg
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 10 lat
11. POZIOM BF%: 9 %
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): nie wiem
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: lysy
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: uzywam hantli
-martwy ciąg: 160 aktulanie
-przysiad: 150 aktualnie

arr

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 417 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 55219
nie wiem jak edytowac , zapomnialem dodac ze mam bardzo male gino , jeszcze z dawnych czasow , mysle zeby arimidex dac podczas cyklu , gdyby ktos rowniez mogl poradzic w jakiej dawcece bylbym wdzieczny.

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9791
1-14 500mg enan
arimidex zbyt mocny daj tamoxifen 10mg przez caly czas.
13-14 hcg 2 x 2500ui
3dni po ost hcg clomid 50mg 21 dni na noc oraz 28dni tamox 20mg dziennie

niech sie ktos wypowie madrzejszy czy brac tamoxa w ostatnim tyg jak leci tez hcg bo tego nie wiem.

Zmieniony przez - tomi444 w dniu 2014-05-06 11:47:24

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tamox na cyklu ? wolalbym ia jak ari albo aromasin , czy hcg dac tez w polowie cyklu ?? , enan co 4 dni ? , czy 500 naraz ?

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1528 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9791
mowie ci ze tamto jest zbyt mocne
chyba ze dasz pol tabsa co 4 dni. bo zabije wogole przyrsoty na tej dawce testy. bijpo 250mg w pon i czwartek. hcg w 8 tyg cyklu tez mozesz dac 5000ui rozbite na pon i czwartek.

Zmieniony przez - tomi444 w dniu 2014-05-06 13:51:21

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tomi dzieki serdeczne z odpowiedzi i pomoc , dam arimdex co 4 dni pol tabsa i zobacze jak bedzie wygladac estrogen , mozliwe ze wydluze cykl na 16 tygodni , chcialem jeszcze zapytac czy jest sens dac anvar do tego cyklu czy odpuscic , mam na 100 % pewny anavar , nie zadna metka czy inne cuda ,np od polowy cyklu , ale jezeli nie ma sensu to oczywisce nie bede glupot robil.
1

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie wiem szczerze. na mase to raczej bym nie dawal. jezeli chcesz poprawic sile to mozna wrzucic. ogolnie zostawilbym do reduckji ;)

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
w tym cyklu chodzi mi glownie o odbudowanie masy miesniowej wiec sobie daruje , i dam na redukcji tak jak piszesz , na sile mi teraz nie zalezy a na redukcji wrzuce zeby sile utrzymac , jeszcze raz dzieki.

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
:)

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
witam , wiec zaczynam ten cykl na test E 1-14 500 mg enan , rozpisze tu jeszcze raz odblok dla pewnosci jak rowniez mam jeszcze jedno pytanie ,wiec odblok w 14 i 15 tydzien 2 x 2500 , dziesiec dni po ostanim tescie dam sermy 50 mg clom , 20 tamox. Moje pytanie dotyczy arimidexu , jako ze nie mam mozliwosci zrobic badan , dalbym tak jak napisal tommi pol tabsa co 4 dni , jezeli cos bedzie sie dzialo z cyckami to ile podbic ?? , nigdy nie uzywalem IA.

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 9595 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 132580
Ari mocno jedzie po lipidach. Lepsze byłoby tutaj exe.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki enan nie jest na bazie oleju?

Następny temat

Cykl do oceny [ poprawy ]