SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl kreatyny - pomocy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
witam,

Staż to 4 miesiące - wiem ze zaraz posypią sie miliony postów o tym zeby jeszcze poczekać ale ja juz decyzje podjałem.

Dotychczas nie brałem żadnych supli.

Mam porządną diete i jade treningiem FBW.

Jaką kreatyne mi radzicie na 1 cykl?? Podobno dobrze jest dorzucic do kreatyny białko....

Czy warto z kreatyna i białkiem brać gainer2 jako uzupełnienie diety ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Jesli masz braki w diecie bialka lub gainera to kup. Do tego witaminy, zma, omege 3. Jesli chodzi o kreatyne to sam bedziesz wiedzial kiedy ja wziac. Musisz poczekac az organizm wykorzysta swe mozliwosci i sam zauwazysz ze sila nie idze tak jak wczesniej wtedy mozesz wziac kreatyne. Na poczatek polecam mono z olimpu lub zielona vitalamxa.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
Mono z olimpu będzie dobre. Ale wiesz, skoro sam wyprzedzasz nas "z jeszcze nie czas" to może byś się nad zastanowił. Cudów nie zrobisz.Potężniejszy od kolegów też nie będziesz jak się nie czepisz żarcia i nie zaczekasz. No, ale nie odchodząc od tematu : kup sobie mono Olimpu 1300g jest normalnie w sklepach za stówke, więc bedziesz miał na 3 cykle .. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
hmmm a jak weznie sie ta kreatyne to efekty beda tylko na sile widoczne a na wygladzie nie??

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zalezy od diety. jesli dieta bedzie miala ujemny bilans - schudniesz, jesli dodatni - przytyjesz. kreatyna jednak glownie poprawia parametry silowe, choc moze w znaczny sposob przyczynic sie do wzrostu obwodow, przy stworzeniu jej do tego odpowiednich warunkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
a jakich efektów mozna oczekiwac po 1 cyklu kreatyny czyli po 6 tygodniach?

Chodzi mi o siłe... Na moim przykładzie jesli teraz biore 65kg na max na płaskiej to po cyklu ile moze to wzrosnąć?

Nie myslcie że mam 3 latka i takie głupie pytania zadaje tylko chce wiedziec czego moge oczekiwac po takim cyklu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
kwestia indywidupalna. zalezy przede wszystkim od ilosci posyzwanych kalorii w konteskcie zapotrzebowania i typu treningu, regeneracji. Znalem ludzi ktorzy na cyklu kreatynowym robili przyrosty.. ujemne. Rzucali sie na zbyt duze ciezary, cwiczyli zbyt intesnywnie i zbyt czesto, a podaz kalorii byla nieodpowiednia. Mnie najwiecej pod czas przygody kreatynowej w wypadku wyciskania sztangi lezac udalo sie zwiekszyc ciezar roboczy o prawie 20 kilo. Na ten efekt skladal sie oczywiscie odpowiedni trening z priorytetem na wyniki w tym cwiczeniu, dieta, regeneracja i fart.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co polecacie?

Następny temat

Czy nie za pozno na cykl???

Wiecej