SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl - co zamiast testosteronu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1957
Witam, przybieram się do pierwszego cyklu w życiu i mam kilka pytań
Planuję ogarnąć cykl na takiej zasadzie :
1-8 test prop 100mg eod
Jednakże dużo czytam o wysokich skutkach ubocznych teścia a także problemie z obowiązkiem częstego kłucia.
1)Czy stosując odpowiednie leki osłonowe a także pilnując michy, treningu i odbloku, faktycznie te skutki będą aż tak widoczne ?
2)Na co mogę ewentualnie zamienić teścia aby zmniejszyć skutki uboczne?
3)Co ewentualnie do niego dodać? nie chciałbym aby pierwszy cykl "Wbił mnie w fotel", wolę go zrobić z rozwagą i 100 % zabezpieczeniem zdrowia ;)
Przede wszystkim zależy mi na dodaniu kilku kilogramów suchej masy, bez zbędnego zalewania się fatem.
1. WIEK: 24
2. WAGA: 86
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4
6. DIETA:
na delikatnym bilansie dodatnim (300 kcal)
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żadne 0
8. TRENING: 4x w tygodniu
9. CEL CYKLU: Przytyć sporo kg czystego mięśnia
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 13 %
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do tycia
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: niski
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 105kg
-martwy ciąg: 120
-przysiad: 80kg
odzywki : białko, kratyna, bcaa, witaminy olimpa, magnez, omega, dokupię oczywiście wszystkie pozostałe wymagane ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1957
Hej, wobec tego zdecydowałem się na taki kombos na 1 cykl :

1-12 Cypio 200 mg e5d
1-6 Metanabol 25 mg ed
6-13 Turanabol

Do tego oczywiście nolvadex

Ogólnie chciałbym zrobić z tego postu mini dziennik, dla innych użytkowników a także dla siebie
Co myślicie panowie szlachta ?

Zmieniony przez - ascezik w dniu 2014-03-02 15:18:42

Zmieniony przez - ascezik w dniu 2014-03-02 15:23:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94411 Napisanych postów 364345 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668847
zalanie zalezy od diety

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
1. Dzieki testowi dowiesz sie czy sterydy sa w ogole dla ciebie i jest to jeden z lagodnienszych srodkow dlatego ludzie ciagna na nim cykle nawet pare lat.
2. Retencja jest czesto wywolana wysokim estrogenem, gdzie u niektorych mocno lub lekko sie podwyzsza. Ale spokojnie mozna latwo zbic estrogen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
czeste klucie to zaden problem jak sie przyzyczaisz,
retencja to raczej od wegli prostych itp niz od tescia
ja na pierszym propie w zyciu na "bialych bulkach" chudlem w pasie
tesc to raczej jeden z najzdrowszych srodkow wiec przy 300mg propa przez 8 tyg raczej poczujesz poprawe stanu ogolnego niz skutki uboczne...


aha tylko wez cos zrob z tym przysiadem bo tyle to moja zona siadzie przy wadze 51 kg....

Zmieniony przez - prosekto w dniu 2014-02-25 12:20:27

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
problem widac polega na tym że boisz sie kłócia i tyle. Zalanie to tylko i wyłacznie od twojej diety

I nie rób sobie nadzieji że koks to środek magi i po nim cie rozpeirdzieli bo możesz zdziwić sie.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1957
Hej, przede wszystkim dzięki za odpowiedzi!

Lodzianin1 - wobec tego wiadomo że podwyższę ilość białka, jednak co z węglami ? wolałbym zachować swój bf a nawet, jeśli to możliwe go zmniejszyć, gdyż właśnie zacząłem ponownie kręcić interwały

zapomnijx4 - ok coraz bardziej przekonuje się co do propu. Co do Estrogenu, właśnie czytam tutaj dużo o środkach które bierze się na jego zbicie, więc przyzwyczajam się do myśli że z tym nie będzie problemu, podobnie z gino

prosekto - wobec tego proponujesz 300 mg ed przez 8 tyg ? Co do przysiadu jestem na etapie leczenia kontuzji kolana ( jak chudłem w tamtym roku ze 110 kg do 85, biegałem jak głupi po asfalcie ) więc tutaj o=moje wyniki poprawiają się z tygodnia na tydzień ;) ale dzięki za uwage !

Marcin n2o - właśnie niby w tym kłuciu jest ten problemik aczkolwiek tak sobie myślę że niema co "narzekać" , coś za coś ;) ale nasuwa mi się pytanie, czy można się kłuć eod na pierwszy cyklu propa ? czy należy ed wspomniane wcześniej 300 mg ? ;)
Pozdrawiam panowie i czekam na odpowiedź ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
100mg co 2 dni, zacznij pierszy tydzien od 50-80 jak masz dobry prop to poczujes zpozniej sobie zwieksz.
daj spokoj z tym bieganiem lepsze na pewno beda interwaly o ktorych wspominales. na dobrym propie latwo pasa nie zlapiesz, raczej zrzucisz.

wegle jedz, tylko wyreguluj sobie stale dawki o stalych porach, bez wegli towaru nie przerobisz tak jak bys chcial. nie w Twoim wypadku.
pewnie lodzianin to samo Ci odpowie.

Zmieniony przez - prosekto w dniu 2014-02-25 12:50:12

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1957
prosekto- wobec tego mówisz o 100 mg co 2 dzień ? Czy dobrze rozumiem i kolega 3 posty wyżej proponuje mi 300 ? rozumiem że to za duża ilość ?
Ok jeszcze jedno pytanie: korzystając z prostej logiki z tej strony:
http://www.i-sterydy.pl/cennik.html
prop firmy PMP - jeśli w 1 "opakowaniu" jest jakby 1000 mg a ja mam brać 100 eod wobec tego jedno opakowanie starczy mi na około 2 tyg tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
to chyba prost policzyć dał bym 100mg propa e2d 8tyg*7=56:2=28ml. wiec 3 flakoniki trzeba bądz 30 amp .

A kolega wyżej pisał 300mg week a nie e2d

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24343 Napisanych postów 68047 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537677
nie reklamujemy stron, to zabronione.
test propionate w butlach 10ml zawsze ma stezenie 100mg/1ml wiec butla 10ml ma 10 strzałów 100mg
aplikujac co 2 dzien 100mg to w 2 tyg masz 7 inj, wiec musisz miec tego duzo wiecej na 8-10 tyg
apteczne towary maja 50mg/1ml ale kto w tych czasach bije apteke

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
iizziikk
nie reklamujemy stron, to zabronione.
test propionate w butlach 10ml zawsze ma stezenie 100mg/1ml wiec butla 10ml ma 10 strzałów 100mg
aplikujac co 2 dzien 100mg to w 2 tyg masz 7 inj, wiec musisz miec tego duzo wiecej na 8-10 tyg
apteczne towary maja 50mg/1ml ale kto w tych czasach bije apteke


ja

mi. rzecz jasna

Zmieniony przez - prosekto w dniu 2014-02-25 13:05:03

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cypionat + bold + wino + amp get fn

Następny temat

cyklowanie

WHEY premium