SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl. Proszę o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
Witajcie, ostatnio byłem na wczasach i kupiłem małe co nieco :

Deca - Nan LA Pharma 20 ml
Primabolan canada10 ml.
stanol 5mg. 200 tab. Tajlandia
cidetostone 250mg/1ml
nandurabolin 25mg/1 ml
nolvadex 10mg 30 tab Astra Zeneca
Clomid 50 mg 20 tab. egipt
sustanol 250 LA Prarma 20 ml.
tri - trenabol 150 10ml stmg pharmacy
anabol 1000 tab. 5mg. tajlandia

Co z czym mam połączyć i w jakich ilościach? trenuje 3 lata mam 31 lat i 78kg/174cm. Jest to mój pierwszy cykl.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
To co z tego? Do każdego kilograma co zbudujesz musisz dodać kalorie. Zakładam, że jesz cały czas tak samo i stanęło. Odpowiednia podaż kalorii, przy tej wadze wyrzuć w ogóle białka w proszku bo to bezsens totalny i zacznij jeść z kilo mięsa dziennie i odpowiednią ilość węgli i tłuszczu ponad zapotrzebowanie kaloryczne i masa pójdzie w górę. Do tego kreatyna 10 tygodni i po tym czasie przyjdź jeszcze raz i napisz czy coś poszło. Jak nie to robisz coś źle i nawet SAA Ci zbyt dużo nie pomogą w tym momencie.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Przed wylotem mogłeś zapytać i kupić co trzeba, bo nakupiłeś dużo wszystkiego do niczego w Twoim przypadku.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Ankieta działu!

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
brałem to co było , za te pieniądze grzechem by było nie kupić ( z apteki). tz. że nie uzbieram nic dla siebie? A co myślicie o prima + cidetostone + anabol ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Odbloku coś mało sobie przywiozłeś, nie masz HCG btw :)

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
krzykacz
Przed wylotem mogłeś zapytać i kupić co trzeba, bo nakupiłeś dużo wszystkiego do niczego w Twoim przypadku.


Clomid i nolvadex

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
Bajbus_111111
krzykacz
Przed wylotem mogłeś zapytać i kupić co trzeba, bo nakupiłeś dużo wszystkiego do niczego w Twoim przypadku.


Clomid i nolvadex


Było kupićze 50ml teścia zawsze by ci się przydał :)

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Wypełnij ankietę bez tego ani rusz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
1. WIEK: 32
2. WAGA: 75
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 37
-klatka: 98
-udo: 63
-talia: 80
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko:nie wiem ile, ale sporo: twaróg, kurczak, sery, warzywa strączkowe, odzywka białkowa 2x d ( 5 posiłkowxd)
-węglowodany: ryż, kasza, płatki owsiane, banany węgle podczas treningu
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8. TRENING: 3xw siłownia + 2x w sporty walki
9. CEL CYKLU: 6-8 kg suchego mięśnia ( bez zbędnej wody)
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 0
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): jestem bardzo szczupłej budowy ciała (nadgarstek 17cm)
13. STAN ZDROWIA: b/dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka przemiana materii
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 88
-martwy ciąg: -
-przysiad: 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Dieta kuleje widać, talia dosyć duża na tą wagę i wyniki siłowe słabe. 3 lata stażu, na czym? Na rowerku? Poza tym siłownia 3x w tygodniu? Co Ty chcesz na tym zrobić?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powrót do mocy

Następny temat

Pierwszy cykl PH

WHEY premium