SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 348
Witam
1. WIEK: 34
2. WAGA: 84
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 106
-udo:
-talia: 89
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA:
Białko 259g
Węgle 470g
Tłuszcz 86 g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: 5 w tygodniu
9. CEL CYKLU: poprawa siły i wytrzymałości
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: brak / pierwszy cykl
11. POZIOM BF%: około 18 %
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Do tycia
13. STAN ZDROWIA: b.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 130
- przysiady 110


Więc jak w temacie.
Mam do użycia testosteron ( Testo Depot 250 mg/l mL z firmy Omeds) oraz metke (Danabol 10 mg, 100 tab z firmy Omeds),
naczytałem się na forum (m.in. "CLOMID vs NOLVADEX (art)", "*** Clomid vs Nolvadex ***") i na odblok mam nove.

Pytań jest kilka, ale przede wszystkim:
- planuje wbicia co 5 dni ( mam 20 ampułek, co daje jakieś 15 tygodni wbić),
- mety mam na ponad tydzień (biorąc 2 tabs (na moją wagę 20 mg) co 4 h, 12 dziennie - szacunki z art. "METANABOL - info" ,wystarczy na 8 dni)
proszę o wskazanie kiedy zacząć z metą, na początku cyklu czy jakoś w połowie ? czy moje wyliczenia dot. metki są ok ? czy brać inaczej, inne dawki ?
czy na odblok wystarczy sam Nolvadex ? czy coś dorzucić ?
, jako osłonki ostropest, siemie lniane ? co brać aby było ok, jakie mikro i makro w tabsach, miche mam ogarniętą.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 348
cykl przeciągnąłem...do 6 mcy teraz czas na PCT.... mam do dyspozycji HCG, Nolve, Clomid i Armidex... prośba o wskazanie co i jak dawkować... badania : FSH 1,72 LH 3,27 ESTRADIOL 41,72
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 348
mm kiedy zacząć z novą, 2 tyg po ostatnim wbiciu, czy od razu z ostatnim, jak ją dawkować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12097
Zrób badania przed cyklem.
Zaopatrz sie w HCG 5 opakowan × 5000 do przybicia w 5 i 10 tyg plus 3 opak. na odblok. I clomid jescze do tego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34903 Napisanych postów 89848 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940140
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 348
Czyli trzeba ją brać co 4 godziny, czy 4 godziny przed treningiem?
Co z odblokiem, do HCG dojścia brak, czy sama nova wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34903 Napisanych postów 89848 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940140
Bez hcg się nie obędzie w takim razie na twoim miejscu nawet bym nie zaczynał cykla...ogarniesz sobie hcg i wtedy startuj...

Metę nie trzeba brać z zegarkiem w ręku , jeżeli np bierzesz 30mg ed to wrzucasz rano , popołudniu i wieczorem i zawsze do posiłku...można też wrzucić jako PW 2h przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 348
Czyli sam teść.
Na odblok sam nova nie wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34903 Napisanych postów 89848 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940140
Żaden test , najpierw ogarnij hcg bo bez tego się nie obędzie i wtedy wejdziesz na cykl z testa...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-01-14 10:28:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 348
Rozumiem, że HCG na odblokowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34903 Napisanych postów 89848 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940140
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 348
Bez HCG nie da rady tego dobrze zrobić?
nova nie jest wystarczający?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem

Następny temat

Iniekcje

WHEY premium