SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam! pisalem na forum juz wzesniej o plan treningowy na poprawe masy a kazdy w kolo to samo. sprobowalem i okazalo sie ze nie dziala, kazdy pisal o diecie ktora trzymam dosyc w miare mozliwosci, ze to glowna przyczyna jednak ja sie z tym nie zgodze. sam ulozylem sobie trening i wyszlo w miare dobrze lapa poszla 1,5 cm, klata prawie 4cm, no i na sile 10 kg na klatke, martwy ok.20kg. Mysle ze juz odpowiednia pora by uderzyc lekki cykl. Kolega twierdzi ze teraz moge miec problem w zdobywaniu masy i sily wiec doradzil mi abym zrobil jeden cykl w celu szybszego wzrostu masy, moze to prouszyc bodzce w moim organizmie to szybszego wzrostu. Teraz kieruje pytanie do specjalistów na forum czy Waszym skromnym zdaniem te srodki beda odpowiednie?? Mam zamiar wziac: Dece(grecja) 20 amp., meta(Chiny) podobno cos na wzór polskiej, i zastanawiam sie jeszcze nad winstrolem ale to moze pozniej. A i w celu poprawienia sily chce wziac stanazolol( wino w tabsach). Klega twierdzi ze 200-300metki i 20 ddeki powinno byc ok. ja chce wziac na 1-cykl 200 mety, potem miecha przerwy na 2-cykl znowu 200 mety, i na ostatni cykl polaczyc mete z deka i na koniec stanazolol. Nie wiem co o tym sadzicie dlatgo prosze Was o rade. Chce porownac Wasze zdanie z jego. Powiem ze ma wyniki niezle: 200kg-klata, 320kg-martwy ciąg, 150kg-barki, 105kg-biceps. Ma wyniki wiec jego tez czesto sie radze ale chce poznac Wasze zdanie. Pozdrawiam i licze na szybka odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
no wiesz nie czesto w tym dziale widuje sie "cykle na gainerze" wiec wiesz moje niedopatrzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94289 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668392
1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Nastepny duzy kolega co g**** wie.Nie słuchaj go.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego gowno wie?? jak mozesz oceniac kogos kogo nie znasz i nie zamieniles z nim ani slowa?? a i jesli mozesz to odpowiadaj do tematu a nie krytykujesz goscia ktory cos osiagnal juz i wcale nie jest taki duzy:) bo jesli podalbym ci jego wymiary to bys sie zdziwil:) ma chlopak dobra genetyke i szerokie kosci a nawet lekarz sportowy powiedzial mu ze szerokie kosci maja bardzo duzy wplyw na sile i ilosc wyciskanych ciezarow:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
j.w
chlopaki nie maja pojecia i daja swoje "dobre rady" brania deki solo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. WIEK: 19 lat
2. WAGA: 78 kg
3. WZROST: 179 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 38(38,5max)
-klatka: 103 cm
-udo: 60 cm
-talia: 85 cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1,5 roku z malymi przerwami
6. DIETA: jest staram siejesc duzo bialak a wegle uzupelniam roznymi plynami.
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zadnych
8. TRENING: na mase i sile
9. CEL CYKLU: poprawa masy i sily-priorytet masa
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mam dosyc dobra budowe po ojcu, ale tendencje do tycia za duzej nie mam, mozna powiedziec ze jest akurat, ale teraz stoi
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry:)
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 102-106kg
-martwy ciąg: 150kg
-przysiad: 130kg
mierzone dosyc dawno:) 3 miechy temu i dodatkowo na stacku kreatynowym OLIMP CREA FUSION. Dobrze mi wchodzil i para tez byla:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
skoro stacki Cie jeszcze robia to po co Ci ssa? dojdziesz spokojnie do wiekszych wymiarow bez ssa a wiec micha dieta suple
skoro stoisz to czas zmienic trening dac suple zwiekszyc kcal i rosniesz dalej

Zmieniony przez - jacek1111 w dniu 2009-08-28 20:36:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wembel .... biorąc nandrolon solo bedziesz mial deka dicka.

deke laczy sie z testosteronem po to by temu zapobiec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
te srodki co wypisales to tylko meta sie dla ciebie nadaje

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jacek1111 a dlaczego sadzisz ze deke solo?? tzn?? z meta nie najlepiej?? czytalem i podobno daje najlepsze efekty potem odblok i niby jest ok. jesc jem dosc duzo ale na sile tez nie wciskam bo nie ma sensu... chce do zimy dojsc jeszczee do 39 w lapie i tak moze do 105-106 w klatce a potem sie pomysli co dalej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
btw...

"ENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mam dosyc dobra budowe po ojcu, ale tendencje do tycia za duzej nie mam, mozna powiedziec ze jest akurat, ale teraz stoi "

tutaj chodzi o to czy jesteś ekto/endo/mezo-morfikiem

"DIETA: jest staram siejesc duzo bialak a wegle uzupelniam roznymi plynami.
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz: "


Tragedia jakaś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na pierwszy powazny cykl 100 mety+kreta czy 10prolongatum+100mety10mg+clom

Następny temat

Doping w wieku 30+

WHEY premium