SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsza moja dieta w zyciu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 393
Od razu pragne podkreslic ze nie prosze o ULOZENIE diety lecz o pomoc w jej ukladaniu, juz na poczatku napotkalem na problemy wiec prosze o POMOC.

Dieta - ketogeniczna (chce spalic mega duzo tluszczu zeby moje schowane pod tluszczykiem niemale miesnie uwidocznily sie

1) Za moj przewodnik posluzyl mi post qazara ( http://www.sfd.pl/temat161108/ ) i tu pojawil sie juz problem w obliczeniu kcal:
Waze 90kg, mam 190cm wzrostu, gram w kosza(amatorsko na boisku), czasem biegam, chce dolozyc do tego trening na brzuszek (bo glownie o brzuch chodzi. Na jakiejs stronce korzystajac z kalkulatora obliczylem ze przysluguje mi 4000 kcal, natomiast obliczenia qzara daly rezultat=2600 kcal.. czemu taka rozbieznosc?
2) Uznalem ze qazar jest madry wiec przeliczylem te 2600 kcal dalej:
BIAŁKO: 2,2*90 = 200g = 800kcal
WWODAN: 30 g = 120 kcal
TŁUSZC: 1680 kcal
dobrze ? czy cos zmienic ? potrafie schudnac powiedzmy kg/tydzien a dieta ma mi pomoc w zrzuceniu wiecej kg... jetem zdeterminowany mimo mojej milosci do jedzenia

3) Pojawia sie problem z posilkami..tzn z jedzeniem ktore przejdzie mi przez usta...wszystko dotychczas bylo bogate w tluszcze nasycone, smazone zarcie slodycze itp non stop zarlem wiec nagle przejscie na wazywka ktorych nie znosze nie bedzie zbyt mile o to mniej wiecej lista potraw z ktorych chce cos ulozyc:
miesko(kazda postac, chleb razowy, makaron, ryz, banany, jablka, warzywka (glownie mrozonki jadlem dotychczas..ewentualnie kapusta pekinska na swiezo :P), twarogi, serki wiejskie, mleko 2%, tunczyk (moze mi przejdzie przez gebe:P), zupy (chyba odpadaja?), jogurty
jest duzo rzecyz ktorych nie nawidze i niezmusze sie do ich zjedzenia..np fasolka...jak widac mam problem :D

4) No wiec czy poczatek dobry? jakie zarcie odrzucic ? moze zupelnie inna dieta ?

"I don't know about flying, but sometimes it feels like I have these little wings on my feet."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25292
powodzenia, a co po tem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 924
ekhm.. cos mi nie pasuje mowisz ze sugerujesz sie postem qazara a do swojej diety dodajesz makaron,ryz,chleb,banany,jablka czy ty wiesz ile to ma wegli a ty mozesz tylko 30g dziennie :] wiec to wszystko odpada miesa tak ale z ryb i z kurczaka :] a pozatym jesli nie cwiczysz silowo to polecam skd to samo co ckd tylko bez ladowan :] tez chcialem robic ckd ale forumowicze odradzili mi tego :P

"Jestem tylko nikim"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie wiem z tymi ladowaniami to zobacze czy beda mi potrzebne (chodzi o psychike:D)... czyli okej wszystko ? 2600 to dobre wyliczenia ? zaraz poszukam sobie jakiegos przelicznika i wymysle dietke

"I don't know about flying, but sometimes it feels like I have these little wings on my feet."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 708
ładowania są potrzebne!!!pobudzasz w ten sposób wydzielanie insuliny a co za tym idzie leptyn niezbednych podczas odchudzania organizm ze stanu katabolizmu wchodzi w stan anabolizmu hormony dohcodza do normy i dalsze odchudzanie jest łatwiejsze czaisz???przeciez qazar o tym pisal w swoim poscie wiec chyba sie z nim za dokladnie nie zapoznales!!przeczytaj pare razy wzdłuz i wszerz i wyciagnij wnioski

wystarczy tylko chciec i mozesz wszystko miec!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dobra dalej kombinuje z układaniem..naprawde mi to nie idzie...:(
jak to wszystko rozlozyc w ciagu dnia ? mniej wiecej wszystko rownomiernie na 5 posilkow a 6. posilek to glownie bialko tak? co oprocz tunczyka na kolacja z duza zawartoscia bialka ? czy otreby sa drogie ? HELP ! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka dieta po CKD?

Następny temat

Budowanie ładnej masy

sosy