SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piersi z kurczaka i jajka

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 429
Siemka, mam mały problem. Otóż nie moge jeść smazonych potraw, czy macie jakiś fajny niezbyt długi pomysl na piersi nie smazone+żeby nie smazyc jajek, wiem można jeść gotowane ale przed szkola nie zdaze ich ugotowac+srednio mi smakuja, z góry dzieki za odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
1. Na przysłość tu masz topic do pytań:

https://www.sfd.pl/Porady_w_dziale_Kuchnia_Sfd__czyli_pojedyncze_pytania_na_temat_gotowania.cz._2-t1004217.html

2. Pierś pokrojoną w kawałki ugotujesz w 5-7 min, czyli mniejwięcej tyle co smażenie
Jak Ci się nie chce codziennie gotować to sobie np upiecz raz a porządnie, będziesz miał na kilka dni. A jajka możesz wbić do foremek, będziesz miał takie muffinkowe omlety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 429
Ok sorki, pierwszy raz tu pisze post, a co do kurczaka to poczekać aż woda się zagotuje, i na 5-7 min w tym wrzatku tak? A co do jajek to srednio rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4839
Jak chodzi o piersi, to ja wrzucam je na suchą patelnię, jak zaczną syczeć, to czekam z pół minuty, aż się lekko przysmażą, obracam na drugą stronę, lub mieszam jeśli w kostkach i wlewam 3/4 szklanki wody. Przykrywam od razu i czekam. W zależności od grubości 7-12 minut. Bez tłuszczu i są to piersi duszone, a nie smażone. Chyba, że to też złe wyjście...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
A co do jajek nie ma raczej szybszego sposobu niż smazenie. A jak typowo gotowane Ci nie smakują o ile dobrze zrozumiałem może stestuj jaja w koszulkach? Inna alternatywa gotowanych. mi smakują bardziej od zwykłych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Zawsze mozna wypic tez na surowo z pieprzem

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Śniadanie

WHEY premium