SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

picie wina inj?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5811
"kiedyśwychodziło takie pismo "muscle" i w dziale o dpoingu greg zulak wypowiadał się na temat picia winstrolu - nie mam dla Was dobrych wieści, podając w ten sposób wykorzysta się tylko minimlany procent substancji, więc tylko marnujecie towar"

pozwoliłem sobie zacytować wpis Arasa z innego topicu...
wiec jak to do chvja jest mozna pić wino inj czy puścić to w kibel bo co chwile inne opinie czytam odnośnie tego tematu??

umrę śmiejąc się...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
dlatego jest napisane INTRAMUSCULAR INJECTION ONLY

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zastanawiając sięprzez chwilkę logicznie - skoro winko inj można by pić uzyskując taki sam efekt jak przy wbijaniu to po co ktoś robił by tabletki??nie mówiąc już o byciu kompletnym masochistą i wbijaniu strzała co dzień albo dwa zamiast wypicia.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
chyba BadMad pił winko ale nie jestem pewnien i ocenial dzialanie efektywnosc na ok 60-70%

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8400
pic mozna ale tracisz 50% wartosci i watrobe obciazasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
Przy injekcyjnym tez obciazasz. Pijac mniej sie wchlania niz 100%

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8400
w takih przypadkach lepiej zajrzec do ksiegi bo co czlowiek to inna opinia jeden powie 50 adrugi 70 a tak naprawde to hu ja wszyscy wiedza. bez badan

https://www.sfd.pl/sterydy_anaboliczne_-_czarna_ksiega_%-_-t443418.html


mysle ze ta ksiazka jest najblizej prawdy

Zmieniony przez - karamba99 w dniu 2009-06-02 20:02:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
to sobie lepiej tabl kupic i polowe taniej Cie to wyjdzie

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5317
tylko mu chodzi o to, ze jak ma np to Winko z Atomica i ma ten sam problem co ja ze nie moze go wbijac to chce je wykorzystac w tym przypadku poprzez wypicie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
jak sie boisz syfa to sprzedaj, moze ktos jest odwaniejszy albo glupszy lub wypij.

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5811
artficall trafiłeś w sedno sprawy... mam 2 butle wiec wypije a dalej pociągnę na scantelu bo mam jeszcze z 4 listki gdzieś zakopane:)
Glob nie sprzedam niekomu środka po którym może miec stan zapalny albo chvj wie co... poprostu źle bym się z tym czuł. jakas po***ana sprawa z tym winem 3 kumpli bije 2 bardzo narzeka na ból, natomist trzeci bardzo sobie chwali i twierdzi, że nawet żadnego dyskomfortu nie czuje

umrę śmiejąc się...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clomid

Następny temat

odblok

WHEY premium