SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piłka nożna, pierwsze kroki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 800

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

74

Wzrost

187

Staż treningowy

podstawowy

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Piłka nożna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 92
Witam wszystkich przeglądających, otóż zwracam się z uprzejmą prośbą o wszelkiego typu rady i wsparcie. Otóż: mam 16lat, mierze 187cm wzrostu i ważę 74kg. Jedyny sport jaki uprawiałem/uprawiam/chcę uprawiać to piłka nożna (ba mierze wysoko ze względu na miejsce zamieszkania). Jednakże jak wiadomo bez bólu nie ma efektów więc trzeba się wziąść w garść i zacząć coś ze sobą robić, udowodnić sobie, że jeśli mi coś nie wyjdzie w przyszłości to nie zwalać na jakieś p***owate niedogodności, tylko najpierw trzeba dać z siebie wszystko i wtedy zobaczyć jak się co robiło. Przejdę do rzeczy.. w chwili obecnej jestem lekko mówiąc bardzo słaby(fizycznie) np.: pompki, brzuszki, przysiady, podciąganie na drążku, krótko mówiąc do polskiej policji się nie dostane (no offensive :) ). Jeśli chodzi o sprawę kondycyjną wypadam równie źle, ponieważ jestem wstanie przebiec na raz jedynie 3km... O moje umiejętności piłkarskie nie ma co się martwić, wydaję mi się że są jak najbardziej OK, niemniej jednak nie mnie to oceniać tylko mojemu (może) przyszłemu trenerowi. Tak więc jeśli ktoś jest chętny do pomocy, bardzo bym prosił o zamieszczenie swoich sugestii w odpowiedziach, pozdrawiam! :)

Zmieniony przez - shameonme w dniu 2014-08-21 16:58:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
czas prócz treningów piłkarskich dołożyć treningi siłowe wraz z aerobami np bieganie
do tego zdrowe odzywianie, zerknij na link 10 wskazówek zywieniowych
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

bo suplementy na tym etapie nie są potrzebne, ew. jakieś wit, magnez, omege 3 mozesz sobie kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 92
oczywiście, że trzeba zacząć treningi siłowe i bieganie jak najbardziej stosowne by było tylko jak to wszystko podzielić na dni tygodnia i ilość np. serii/powtórzeń (a w tej chwili nie trenuje piłki nożnej i chcę się skupić bardziej na podstawach). Chodzi też głownie o to, żebym miał jakiś plan działania :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spanie w grubej bluzie i dresach?

Następny temat

Pierwsze kroki w przybieraniu masy

WHEY premium