SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

phenom pharmacy

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 763 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30717
Dzisiaj wpadło mi w ręce takie cudo. Czy ktos może się wypowiedzieć na ten temat??

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13976 Napisanych postów 63776 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 544930
Clen w formie płynu do oral aplikacji. Forma dość znana, choć nietypowa jak na nasze warunki. Jest topic ogólny o tym labie i ktoś niedawno wrzucał ten towarek do wglądu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
faktycznie krzykacz juz wstawiono foto tego specyfiku tylko żadnego info o jego działaniu. No nic jutro rano bede wszystko wiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13976 Napisanych postów 63776 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 544930
Jeśli real to będzie działało kozacko. Pamiętam jak przytargałem tutaj tą formę w 2007 czy 2008 z DB i Generic:

http://www.sfd.pl/GENERIC_PHARMA-t378823-s1.html

Wyglądem nie zachęcały ale działały prze'kozacko. Więc i może to będzie kręciło jak należy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie za bardzo jestem przekonany do tej firmy bo miałem z tego juz pare srodków i była lipa. Oby teraz było inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jeśli już testowałeś to mogłeś dać luz z nią. BP albo DB lub Helios (clen + yoha inj) trzeba było inwestować.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11666
Zawartość sprawdzona, działa bardzo ładnie.

-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

swiss lab środki ,wasze opinie

Następny temat

dbparma ugl ephedrine hcl

aerofull