SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

peknieta lub złamana chrząstka w barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
bardzo prosze o pomoc męcze sie z tą kontuzją juz ponad pół roku zaczeło sie od sparingu w boksie straszny przeszywajacy bol lekarz poiedział mi co m ijest dopiero 2 tygodnie temu dostąłem zastrzyk w ramie zeel i celestone niby pomogło ale po 10 dniahc po dłuszym bieganiu i 15 minutowej rozgrzewce znowu zaczął sie ból nie taki mocny ale jest juz tak miałęm pare razy niby przestąło boleć ale po rozgrzewce jest ostre kłucie i szczypanie i uczucie zmeczenia ręki wróciło bardzo prosze o pomoc stosuje masci naproxen hasco zwykły naroxen i okłady z lodu 1 raz na 2 dni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1359
pomoga specjalistyczne plastry w formie paskow ktorych uzywaja sportowcy np w siatkarze, paski plastrow odciazaja pewne wlokna i angazuja inne, ja mialem podobnie, ze nie mialem sily nawet podniesc reki do gory, stosowalem chyba wszystkie masci, zrobilem miesiac przerwy od silki i lipa po plastrach przeszlo mi w ciagu tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
bardzo ci dziękuje wiesz moze gdzie mógłbym dostać te plastry ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1359
http://aktywni.pl/aktualnosci/kinesiotaping/
musisz tu troszke poczytac i popytac w regionie, ale na prawde daja rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
nie orientuje sie ktos moze czy jezeli mam uszkodzoną chrząstke przy miesniu dwugłowym przy barku co mogło by mi pomóc lub jezeli mam cos z stożkiem rotatorów za odpowiedzi serdecznie dziękuje (kontuzja męczy mnie już 8 miesięcy :(:(:(:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Zmiany w obrebie sciegna glowy dlugiej miesnia dwuglowego ramienia czesto wystepuja wraz ze zmianami w obrebie stozka rotatorow. Czy czujesz bol przy odwodzeniu ramienia?

Najlepiej byloby unikac obciazania barku, przydatne moga byc zabiegi fizjoterapeutyczne, ewentualnie ostrzykiwanie stawu steroidami, ostatecznosc to zabieg operacyjny.

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
:(:(:( mi lekarz mówi ze mam udac sie jeszcze raz na rezoans ale z kontrastem i na 90% operacja:(:( miałem wstrzykiwane lekarstwa zeel i jeszcze jedno a w barku czuje w czasie wykonywanie sierpów itp skurcz i czuje ostry przeskok do tego ostre zmęczenie reki bardzo bym prosił że bys przybliżył mi temat tych steroidów i jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuje za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Ostry bol przy odwiedzeniu i zgieciu ramienia (sierp) moze byc wynikiem ciesni przestrzeni podbarkowej. Znajdują sie w niej kaletka podbarkowa i pasma miesni. Gdy zaczyna "brakowac miejsca" w tej przestrzeni co moze byc spowodowane zwyrodnieniem wyrostka barkowego, zwapnieniem wiezadla kruczobarkowego, zaburzeniami rownowagi miesniowej itd... dochodzi o ocierania sie sciegien stozka rotatorow i kaletki podbarkowej o wyrostek barkowy i/lub wiezadlo kruczobarkowe. Wywoluje to proces zapalny w obrebie tych struktur, pojawia sie obrzek ktory dalej nasila tarcie. Przewlekly proces zapalny moze wkoncu doprowadzic do uszkodzenia sciegien stozka rotatorow i nawet ich przerwania. Podawanie steroidow dostawowo redukuje stan zapalny (silne przeciwzapalne dzialanie sterydow). W ostatecznosci operacyjnie usuwa sie zmieniona zapalnie kaletke podbarkowa i/lub wiezadlo kruczobarkowe.

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
bardzo dziekuje za pomoc tylko jeszcze jak bys mi mógł powiedziec czy steryd pomoze zregenerowac ubytki/uszkodzone scięgna ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Nie, sterydy dzialaja tylko p/zapalnie, a wiec i znosza bol w tym przypadku. Nie mozna jednak zakladac ze, doszlo juz do uszkodzen sciegien.

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
wiem ale dostawałem juz te zastrzyki z 2 lekami jednym przeciw zapalnym a 2 regenerującym chrżąstke i słyszałem od lekarza ze to jest zbyt głeboko aby działały okłady z lodu a jednak po okładzie czuje ulge na godzine i moge reke swobonie poruszac a po masci rogrzewającej czuje takie zmeczenie i ból ze az myslałem ze zemdleje :(:(:(:( byłem rózwniez u fizjoteraupety to zrobił mi bardzo bolesny masaz i połozył specjalny plaster ale to nic nie dało :(:(:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaburzenie świadomości.

Następny temat

Przeciążenie nadgarstków

Wiecej